Usługi remontowe dla Klientów indywidualnych
Usługi remontowe dla Klientów indywidualnych, Przemysław Stróżyk, Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8522439495
REGON: 321144650
Rok założenia:
2011

O firmie

Firma oferująca wykończenia wnętrz pod klucz, której właścicielem jest Przemysław Stróżyk, zlokalizowana jest w Szczecinie. Nasza oferta skierowana jest do Klientów indywidualnych, a także małych i dużych firm.

Oferta

Specjalizujemy się w świadczeniu rozmaitych usług w zakresie budownictwa i wykończenia wnętrz. Nasze usługi dostępne są zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i firm. Zajmujemy się dużymi remontami mieszkań, domów bądź też budynków firm i użyteczności publicznej. Wszystkie realizacje przeprowadzane są zgodnie z potrzebami i zaleceniami Klientów.

Nasz zespół doświadczonych pracowników wykonuje takie usługi, jak:
  • remonty
  • wykończenia
  • renowacje
  • wylewki
  • montaż paneli
  • montaż drzwi
  • montaż okien
  • usługi glazurnicze
Ponadto zajmujemy się montażem sufitów podwieszanych z oświetleniem led, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród naszych dotychczasowych Klientów. Świetnie maskują one wszelkie budowlane niedoskonałości jak np. krzywizny na suficie czy też wystające kable. Wykonujemy również podstawowe prace z zakresu malowania, szpachlowania czy tapetowania.

Realizując zlecenia, używamy posiadanych przez nas, przystosowanych do tego celu narzędzi. Staramy się wykonywać usługi, dbając o najmniejsze szczegóły, ku zadowoleniu Klienta. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę, przygotowaną odpowiednio w zależności od świadczonej usługi.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą ogólnobudowlaną Przemysława Stróżyka w Szczecinie.

Zakres działalności

Artykuły

Jakie błędy najczęściej popełniają amatorzy przy kładzeniu glazury?
Jakie błędy najczęściej popełniają amatorzy przy kładzeniu glazury?
Płytki ceramiczne to popularny element wykończeniowy w kuchni czy w łazience. Jakich błędów unikać podczas ich montażu?

Wideo

Kontakt

Kontakt Przemysław Stróżyk

Przemysław Stróżyk, Szczecin

Opinie (1)

Opinie o firmie Przemysław Stróżyk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jarek
Jarek
5.0
22.11.2019
Moje mieszkanie wyglądało już nieciekawie. Potrzebowałem natychmiastowego remontu, z którym nie miałem do kogo się zwrócić. Trafiłem jednak na ofertę Pana Przemysława Stróżyka i postanowiłem skorzystać z usług jego firmy. Jestem zadowolony, gdyż praca została wykonana dokładnie i szybko, a cena wcale nie była wygórowana.