Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8451790014
REGON: 365921480
Rok założenia:
2017
Branża:

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Przemysław Caryk Pc-med Usługi Ratownictwa Medycznego" w miejscowości Giżycko w województwie warmińsko-mazurskim to punkt, w którym uzyskają Państwo rzetelną, kompleksową i profesjonalną pomoc z zakresu działalności ratowniczej świadczonej przez jednostkę pogotowia.

"Przemysław Caryk Pc-med Usługi Ratownictwa Medycznego" znajduje się w miejscowości Giżycko. Punkt mieści się pod adresem: Białostocka 18 lok. 1. Kod pocztowy do korespondencji jest następujący: 11-500 Giżycko. "Przemysław Caryk Pc-med Usługi Ratownictwa Medycznego" figuruje w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej pod numerem NIP 8451790014. "Przemysław Caryk Pc-med Usługi Ratownictwa Medycznego" ma nadany następujący numer REGON: 365921480.

Kontakt

Kontakt Przemysław Caryk Pc-med Usługi Ratownictwa Medycznego

Przemysław Caryk Pc-med Usługi Ratownictwa Medycznego, Giżycko

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Przemysław Caryk Pc-med Usługi Ratownictwa Medycznego


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.