Budowa domów pod klucz
Budowa domów pod klucz, Przedsiębiorstwo handlowo usługowe Tobex Tomasz Leszko, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1130221326
REGON: 013130669
Rok założenia:
1998

O firmie

Na rynku jako firma Tobex działamy od ponad 20 lat, a dokładnie od 1998 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Właścicielem firmy jest Tomasz Leszko. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Oferta

Specjalizujemy się w usługach remontowo-budowlanych i wykończeniowych. Przede wszystkim zajmujemy się budową domów do stanu surowego lub pod klucz. Przeprowadzamy też kompleksowe remonty mieszkań, biur i obiektów przemysłowych. Dzięki sporemu doświadczeniu branżowemu jesteśmy w stanie podjąć się realizacji nawet skomplikowanego zadania.

Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników i mamy dobre zaplecze techniczne, dlatego możemy zapewnić wysoki standard świadczonych przez nas usług.

Nasza oferta obejmuje między innymi:
  • docieplanie budynków,
  • wykonywanie elewacji,
  • układanie parkietów,
  • cyklinowanie parkietów,
  • lakierowanie parkietów.
Zajmujemy się też renowacją parkietów. Do naszych zadań należy malowanie ścian i sufitów. Dodatkowo układamy płytki na ścianach i podłogach. Przyjmujemy zlecenia dotyczące montażu ścianek działowych i sufitów podwieszanych. Ponadto montujemy instalacje hydrauliczne i elektryczne, a zlecenie jest poprzedzone darmowym kosztorysem ofertowym, który sporządzamy na bazie ustaleń z inwestorem po wizji lokalnej.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Tobex.

Artykuły

Stalowe czy PCV? Jakie rynny polecają specjaliści z firmy budowlanej Tobex?
Stalowe czy PCV? Jakie rynny polecają specjaliści z firmy budowlanej Tobex?
Jesteś w trakcie budowy domu jednorodzinnego i zastanawiasz się nad tym, jakie rynny wybrać? Sprawdź, co w tym temacie podpowiadają doświadczeni specjaliści!

Wideo

Kontakt

Kontakt Przedsiębiorstwo handlowo usługowe Tobex Tomasz Leszko

Przedsiębiorstwo handlowo usługowe Tobex Tomasz Leszko, Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Przedsiębiorstwo handlowo usługowe Tobex Tomasz Leszko

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

4ted
4ted
5.0
02.05.2021
Profesjonalnie zajęli się budową domu pod klucz. W czasie pracy zadbali o najmniejsze szczegóły. Doskonale sobie ze wszystkim poradzili.