Obsługa wesel i uroczystości rodzinnych
Obsługa wesel i uroczystości rodzinnych, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Pysz-Ne, Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9371192317
REGON: 243637723
Branża:

O firmie

Pysz-Ne to firma z Bielska-Białej w województwie śląskim, należąca do Małgorzaty Pysz. Powstała w 2014 roku i specjalizuje się w usługach cateringowych. Obsługuje uroczystości rodzinne oraz imprezy firmowe.
Od września 2018 dysponujemy salą bankietową i weselna do120osób.


Oferta

Jedynym z najważniejszych elementów każdej uroczystości jest jedzenie. To od jego jakości zależy, czy goście będą się dobrze bawili, dlatego warto zaufać doświadczonej firmie cateringowej Pysz-Ne. Zatrudnia ona kucharzy, barmanów i kelnerów, którzy dbają o to, by gościom nie zabrakło pysznego jedzenia, a obsługa stała na najwyższym poziomie. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego zlecenia menu jest dobrane stosownie do okoliczności. Składa się z dań mięsnych, dodatków, wyrobów wędzonych z własnej wędzarni oraz słodkości takich jak ciasta, torty okolicznościowe i ciasteczka. Potrawy przygotowywane są zawsze z najlepszych jakościowo i świeżych składników, zgodnie z polskimi tradycjami kulinarnymi. Są wśród nich dania obiadowe, śniadaniowe, kolacyjne i lunchowe.

Obsługa cateringowa Pysz-Ne obejmuje takie uroczystości jak:
  • wesela
  • chrzciny
  • komunie
  • stypy
  • jubileusze
Firma zabezpiecza także catering na imprezy firmowe, konferencje i szkolenia. Bierze udział w obsłudze imprez plenerowych i spotkań firmowych.

Więcej informacji dotyczących firmy Pysz-ne znajduje się na stronie internetowej lub można je uzyskać pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Pysz-Ne

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Pysz-Ne, Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Pysz-Ne