Geodezja i rzeczoznawstwo majątkowe
Geodezja i rzeczoznawstwo majątkowe, Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Projektowe Geo-Pro-Kart, Piotrków Trybunalski

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7711003485
REGON: 590028458
Rok założenia:
1979

O firmie

Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Projektowe Geo-Pro-Kart znajduje się w Piotrkowie Trybunalskim od 1992 roku. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę geodetów, którzy są w stanie wykonać każde zlecenie rzetelnie i terminowo.

Oferta

Głównym aspektem działalności naszego biura geodezyjno-projektowego jest świadczenie usług geodezyjnych i wycena nieruchomości. Sporządzamy mapy do celów projektowych, zapewniamy geodezyjną obsługę procesu inwestycyjnego oraz wykonujemy podziały i rozgraniczenia nieruchomości. Zakres naszych usług obejmuje również mapy numeryczne do celów projektowych, przetwarzanie map klasycznych na numeryczne, sporządzanie map do celów prawnych, wznowienia granic oraz zakładanie ewidencji budynków i lokali.

Ponadto oferujemy modernizację ewidencji gruntów i budynków, regulacje stanów prawnych nieruchomości, wytyczenia budynków, budowli, dróg, sieci naziemnych i podziemnych, pomiary realizacyjne oraz inwentaryzacje powykonawcze budynków. Uzupełnienie naszej oferty stanowią badania pomieszczeń poziomych i pionowych, geodezyjna obsługa procesu inwestycyjnego, opinie o wartości nieruchomości oraz inne prace geodezyjne, kartograficzne, pomiarowe i z zakresu rzeczoznawstwa majątkowego.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Geo-Pro-Kart w Piotrkowie Trybunalskim.

Artykuły

Inwestycje wymagające obsługi geodezyjnej
Inwestycje wymagające obsługi geodezyjnej
Usługi geodezyjne dotyczą przede wszystkim inwestycji budowlanych. Praca geodety jest potrzebna na praktycznie każdym ich etapie.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Projektowe Geo-Pro-Kart

Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Projektowe Geo-Pro-Kart, Piotrków Trybunalski

Opinie (2)

Opinie o firmie Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Projektowe Geo-Pro-Kart

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Janusz
Janusz
5.0
30.07.2019
Prawdziwi fachowcy.
Norbert
Norbert
5.0
30.05.2019
Sporządzili dla mojej firmy dokładną mapę pod planowany projekt budowlany. Zawiera wszystkie wymagane szczegóły i szybko uporali się z robotą. Polecam usługi tej firmy.