Duży wybór kasków oraz rękawic ochronnych
Duży wybór kasków oraz rękawic ochronnych, Proxima Artykuły BHP, Racibórz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6391202402
REGON: 277692871
Rok założenia:
2001

O firmie

Centrum BHP Proxima znajduje się w Raciborzu, na terenie województwa śląskiego. Na rynku działamy od 2001 roku. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej jakości artykułów BHP. Właścicielem firmy jest Marek Grabiec.

Oferta

W sprzedaży posiadamy zarówno odzież letnią, jak i zimową dla pracowników, a także odzież kwasoochronną i antyelektrostatyczną. Dysponujemy również ogromnym wyborem certyfikowanych środków ochrony indywidualnej. Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniego produktu, który spełni wszelkie oczekiwania. Rozszerzeniem oferty są różnego rodzaju fartuchy, kamizelki, bluzy oraz spodnie. Oferujemy też całą gamę rękawic roboczych wykonanych z różnych materiałów, między innymi PCV, skóry bydlęcej i licowanej, poliuretanu czy dzianiny.

Proponujemy:
  • rękawice robocze,
  • obuwie robocze,
  • szelki do pracy na wysokościach,
  • rękawice ocieplane,
  • kaski,
  • ubrania trudnopalne,
  • gaśnice,
  • materiały ochronne.
Dostarczamy również sprawdzone rozwiązania w zakresie ochrony oczu i twarzy oraz słuchu. Wszystkim, którzy szukają skutecznej ochrony przed upadkiem z wysokości, polecamy zakup szelek do pracy na wysokości. Polecamy także artykuły ochrony układu oddechowego, w tym maski, półmaski, pochłaniacze, filtry oraz odzież krótkotrwałego użytkowania.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby firmy Proxima w Raciborzu.

Artykuły

Centrum BHP Proxima – wybór właściwych szelek do pracy na wysokości
Centrum BHP Proxima – wybór właściwych szelek do pracy na wysokości
Szelki do pracy na wysokości zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo i wygodę podczas wykonywania obowiązków zawodowych. Sprawdź ofertę Centrum BHP Proxima!
Proxima Artykuły BHP: Na czym polega różnica między odzieżą roboczą a ochronną?
Proxima Artykuły BHP: Na czym polega różnica między odzieżą roboczą a ochronną?
Odzież robocza to jedno a ochronna to drugie. Stosowane są jedne zgodnie z przepisami BHP odpowiednio do zagrożeń i niebezpieczeństw. Jak je stosować?

Wideo

Kontakt

Kontakt Proxima Artykuły BHP

Proxima Artykuły BHP, Racibórz

Opinie (2)

Opinie o firmie Proxima Artykuły BHP


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Tycjan
Tycjan
4.0
23.05.2022
Kupiłem u nich obuwie robocze. Bardzo wygodne. Stopa nie męczy się całym dniem pracy. Naprawdę warto do nich zajrzeć, jak szukacie dobrych ubrań do pracy.
Hubert
Hubert
5.0
29.03.2022
Cała moja firma budowlana chodzi w odzieży roboczej z Proximy. Mają naprawdę duży wybór. Odzież nie niszczy się po kilku praniach. Ceny są w porządku.