Pomoc osobom starszym
Pomoc osobom starszym, Promyk Dom Pomocy Społecznej, Kamienna

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7521020724
Branża:

O firmie

Dom pomocy społecznej Promyk znajduje się w Kamiennej, na terenie województwa opolskiego. Naszym głównym zadaniem jest zapewnienie kompleksowej opieki nad osobami przewlekle chorymi, niepełnosprawnymi oraz w podeszłym wieku.

Oferta

Prowadzona przez nas placówka działa w formie jednostki budżetowej samorządu terytorialnego, podlegającej pod Starostwo Powiatowe w Namysłowie. W Domu Pomocy Społecznej Promyk pomagamy osobom potrzebującym, niepełnosprawnym, a także zajmujemy się opieką nad osobami starszymi. Nasz zespół zapewnia usługi świadczone na najwyższym poziomie.

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje:

 • opiekę pielęgniarską,
 • zabiegi pielęgnacyjne,
 • aktywność ruchową,
 • organizację domowych wizyt lekarskich.

Ponadto dla naszych podopiecznych organizujemy warsztaty muzyczne, plastyczne oraz malarskie.

Budynek placówki w pełni przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Do dyspozycji naszych podopiecznych dostępny jest trzykondygnacyjny budynek z wyposażeniem, które zdecydowanie ułatwia codzienne funkcjonowanie. Dodatkowo obiekt wyposażony jest w systemy alarmujące i przeciwpożarowe.

Więcej informacji na temat zakresu świadczonych usług udzielamy telefonicznie. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Promyk Dom Pomocy Społecznej

Promyk Dom Pomocy Społecznej, Kamienna

Aktualności

 • pomoc niepełnosprawnym

  31.03.2024

  Dom Pomocy Społecznej Promyk w Kamiennej to wyjątkowe miejsce, które od lat służy pomocą potrzebującym, oferując wsparcie zarówno osobom starszym, jak i niepełnosprawnym. W ramach swojej działalności, placówka zapewnia nie tylko profesjonalną opiekę medyczną, ale także szeroką gamę zajęć terapeutycznych, rehabilitacyjnych oraz integracyjnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb mieszkańców. Dzięki zaangażowaniu wykwalifikowanego personelu oraz współpracy z lokalnymi instytucjami, Dom Pomocy Społecznej Promyk w Kamiennej tworzy przyjazne środowisko, w którym każdy może poczuć się bezpiecznie i komfortowo. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej ofercie lub zasięgnąć informacji na temat możliwości wsparcia naszej działalności, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Więcej informacji
 • opieka nad osobami niepełnosprawnymi

  26.03.2024

  Starzenie się społeczeństwa to rzeczywistość, z którą musimy się zmierzyć. Dlatego ważne jest, aby się do niego przygotować, aby zapewnić najlepszą opiekę naszym bliskim. Nasza firma od wielu lat zajmuje się opieką nad seniorami i osobami niepełnosprawnymi. Zależy nam na zapewnieniu najlepszej jakości życia. W razie jakichkolwiek pytań zawsze jesteśmy do dyspozycji.

  Więcej informacji
 • terapia zajęciowa

  27.01.2024

  Osoby starsze stanowią coraz ważniejszą część naszego społeczeństwa. Jednak wraz z wiekiem mogą doświadczyć wielu zmian, które mogą wpłynąć na jakość ich życia. Terapia zajęciowa dla seniorów może pomóc im utrzymać niezależność i poprawić jakość życia. W przypadku pytań zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Więcej informacji
 • opieka nad osobami chorymi

  04.11.2023

  Rehabilitacja to proces, który pomaga ludziom odzyskać zdrowie po chorobie lub urazie. Może ona obejmować terapię fizyczną, zajęciową, terapię mowy i inne. Rehabilitacja może pomóc ludziom odzyskać szybciej i żyć bardziej niezależnie. W naszym Domu Pomocy Społecznej oferujemy opiekę i rehabilitację dla osób chorych. W razie pytań można się kontaktować.

  Więcej informacji
 • opieka dla seniorów

  23.09.2023

  Wiemy, że niestety z każdym dniem rośnie liczba osób starszych, które są samotne na świecie. Dlatego chcemy przypomnieć wszystkim, że jest sposób, aby im pomóc. Możemy zaopiekować się nimi w naszej placówce. Zajmujemy się tego typu opieką od wielu lat, dlatego wiemy co trzeba zrobić, aby ktoś poczuł się kochany i zadbany. W razie pytań prosimy Państwa o kontakt.

  Więcej informacji
 • opieka nad seniorami

  13.07.2023

  Osoby starsze są często najbardziej wrażliwymi członkami społeczeństwa. Częściej mieszkają samotnie i mają mniej zasobów, które mogą im pomóc. Nie oznacza to jednak, że należy je zaniedbywać. Nasza firma zapewnia opiekę dla seniorów, w prowadzonym przez nas Domu Pomocy Społecznej. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Więcej informacji
 • opieka nad osobami starszymi

  16.05.2023

  Prowadzimy Dom Pomocy Społecznej o nazwie Promyk. Znajduje się on w Kamiennej, na terenie województwa opolskiego. Podstawą naszej działalności jest opieka nad osobami przewlekle chorymi, niepełnosprawnymi, a także w podeszłym wieku. Zapewniamy im odpowiednie warunki do komfortowego życia. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Promyk Dom Pomocy Społecznej


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.