Fotografowanie produktów, potraw i sprzętów kuchennych
Fotografowanie produktów, potraw i sprzętów kuchennych, Projekt M Foto Michał Ostaszewski, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5833222098
REGON: 36595200200000
KRS: 0000649322
Rok założenia:
2016

O firmie

Nazywam się Michał Ostaszewski i prowadzę firmę Projekt M Foto. Moje biuro znajduje się w Gdańsku. Fotografem jestem już ponad 20 lat. Dzięki bogatemu doświadczeniu zawodowemu bardzo dobrze znam potrzeby i oczekiwania klientów oraz wiem jak im sprostać.

Oferta

Oferta firmy Projekt M Foto obejmuje szeroki wachlarz usług fotograficznych. Swoje bogate doświadczenie zdobywałem w Nowym Yorku, Montrealu i we Francji. Każda z sesji przynosi mi coś nowego, dzięki czemu cały czas się rozwijam, a moje usługi są na coraz wyższym poziomie.

Oferta firmy Projekt M Foto to:
  • fotografia kulinarna,
  • fotografia produktowa,
  • fotografia reklamowa,
  • fotografia portretowa.
W ramach fotografii kulinarnej fotografuję potrawy, produkty i sprzęty kuchenne, zarówno w studiu, jak i u klienta. Wszystkie ze zdjęć to fascynująca opowieść o apetycznych wiktuałach i specyficznym procesie przygotowania, zakończona smacznym daniem.

Jak chodzi o fotografię produktową, co dokładam wszelkich starań, by ujęcie odróżniało dany produkt od innych. Staram się, aby wywoływało pozytywne skojarzenia, ukazując cechy, które klient uwidocznić. Na obróbkę komputerową przeznaczam dużo czasu, żeby końcowy efekt był perfekcyjny. Zdaję sobie sprawę, że piękno przedmiotu znajduje się w detalach.

Zajmując się fotografią reklamową najpierw rozmawiam z klientem o treści sprzedażowej. Chce zrozumieć ofertę i oczekiwania klienta, by móc jak najlepiej odróżnić ją od innych ofertę i wzbudzić chęć posiadania u potencjalnych klientów. Nadając ramy wizji jestem nastawiony na jasną, minimalistyczną stylizację. Korzystam z wysokiej klasy obiektywów Fuji, żeby móc wykonać najwyższej klasy fotografie.

Uzupełnienie oferty stanowi fotografia portretowa. W tym zakresie proponuję Państwu szeroką różnorodność techniki i wykonania. Zawsze dokładam starań, by przekazać to, co piękne i niepowtarzalne.

Zapraszam do skorzystania z oferty firmy Projekt M Foto.

Marki i specjalizacje

Podczas mojej kariery zawodowej współpracowałem z Decormag, SAQ, Vero i Elle. Ponadto wykonywałem sesje dla Air Canada i fotografowałem produkty na potrzeby Transcontinental – największej sieci drukarni w Kanadzie.

Artykuły

Fotografia portretowa – cechy dobrego zdjęcia
Fotografia portretowa – cechy dobrego zdjęcia
Fotografia portretowa to wymagająca dziedzina. Ważne jest odpowiednie światło, właściwy ubiór i makijaż modelki, a także dobrze dobrane tło do zdjęć.
Kadry ze smakiem – kilka słów o fotografii kulinarnej
Kadry ze smakiem – kilka słów o fotografii kulinarnej
Fotografia kulinarna to sztuka. Efektowne zdjęcia jedzenia są potrzebne właścicielom lokali gastronomicznych, autorom książek kucharskich i blogerom kulinarnym

Wideo

Kontakt

Kontakt Projekt M Foto Michał Ostaszewski

Projekt M Foto Michał Ostaszewski, Gdańsk

Opinie (5)

Opinie o firmie Projekt M Foto Michał Ostaszewski

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Magda
Magda
5.0
08.07.2019
Szczerze polecam. Świetny fotograf. Takiego to ze świecą szukać.
Maurycy
Maurycy
5.0
13.05.2019
Jak najbardziej polecam tego fotografa. Wykonał dla mnie piękną sesję portretową.
Marta
Marta
5.0
28.03.2019
Na fotografii kulinarnej zna się bardzo dobrze. Robi dobre ujęcia, piękne zdjęcia.
Irek
Irek
5.0
18.01.2019
Fotografia produktowa na najwyższym poziomie. Zdjęcia wyszły rewelacyjnie. Od razu zdobyłem więcej klientów po reklamie z nowymi zdjęciami.
Ksenia
Ksenia
5.0
30.11.2018
Bardzo dobry fotograf. Podczas wykonywania zdjęć dba o najmniejsze szczegóły. A efekt końcowy jest zdumiewający.