Wnętrza dostosowane do Twojego stylu
Wnętrza dostosowane do Twojego stylu , Projekt Kwadrat Łysakowska J., Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7281187783
REGON: 100407833
Dodatkowe kontakty:

601 966 306

Rok założenia:
2007

O firmie

Projekt Kwadrat to firma z Rąbienia, w powiecie zgierskim, w województwie łódzkim. Pracownia projektowa należy do Jolanty Łysakowskiej. Właścicielka specjalizuje się w aranżacji wnętrz i terenów zielonych. Projektowaniem zajmuje się od 2007 roku.

Oferta

Odpowiednio urządzone wnętrza to pomieszczenia w których człowiek czuje się dobrze, dlatego tak ważne jest indywidualne podejście do kwestii aranżowania wnętrz. Z firmą Projekt Kwadrat jest to możliwe. Pracownia zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i fachową pomoc, aż do zrealizowania projektu. Każdym projekt opiera się na potrzebach klientów, dlatego usługę świadczoną przez firmę rozpoczyna rozmowa. Później wykonywane są dokładne pomiary i powstaje wstępna koncepcja. Jeśli klienci są zadowoleni z efektu, to koncepcja ta jest zamienia na projekt wykonawczy, który mogą wcielić w życie polecani przez pracownię specjaliści. Oczywiście nad końcowym efektem pieczę trzyma Projekt Kwadrat, realizując usługę nadzoru wykonawczego.

Oferta pracowni obejmuje:
  • aranżacje mieszkań
  • aranżacje domów
  • aranżacje sklepów
  • aranżacje lokali usługowych
  • aranżacje hoteli
W lokalach mieszkaniowych projektowane są łazienki, sypialnie, kuchnie i wszystkie inne pomieszczenia.

Oczywiście w ramach usług wykonywane są zestawienia materiałowe, dzięki czemu klienci mogą wybrać najbardziej odpowiadające im meble, tkaniny, płytki i kolory.

Poza projektowanie wnętrz komercyjnych i mieszkalnych, pracownia zajmuje się też aranżowaniem ogrodów.

Dodatkowe informacje dotyczące Projektu Kwadrat i więcej zdjęć przedstawiających zrealizowane zamówienia znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Projekt Kwadrat Łysakowska J.

Projekt Kwadrat Łysakowska J., Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Projekt Kwadrat Łysakowska J.