Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9950195738
Rok założenia:
2020

O firmie

Projekt Kuźnia 2.0 Łukasz Nowak istnieje na rynku od 2020 roku i działa w branży metale kolorowe - produkcja, sprzedaż. Dzięki zdobytemu przeze mnie doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonam powierzone zadania. Działam na terenie województwa wielkopolskiego, z siedzibą w mieście Granowo. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Oferta

Styl industrialny oraz loftowy łączy ze sobą surowość i minimalizm. Początkowo pomagał w zaaranżowaniu wielkopowierzchniowych kompleksów biurowych i produkcyjnych, a z czasem przeniósł się również do prywatnych mieszkań i apartamentów. Teraz meble loftowe kojarzą się z designerskim oraz eleganckim dodatkiem wnętrzarskim, który dobrze prezentuje się nie tylko w przestronnych apartamentach, ale nawet kawalerkach oraz lokalach usługowych. Jako właściciel pracowni Projekt Kuźnia 2.0 zajmuję się projektowaniem oraz produkcją elementów wykończeniowych i na zlecenia Klientów tworzę:
  • schody loftowe,
  • szafki loftowe,
  • stoliki loftowe,
  • drzwi loftowe,
  • balustrady,
  • szyldy reklamowe,
  • stoły i ławy industrialne do jadalni,
  • loftowe konsole.
Wymienione meble industrialne powstają z wysokiej jakości materiałów, do których należy na przykład żywica, lite drewno dębowe, jesionowe, sosnowe lub orzechowe oraz stal, która może być szlifowana oraz oksydowana w lakierze bezbarwnym. Z tych tworzyw oprócz mebli produkuję wiele innych nietypowych zamówień, które chętnie realizuję! Mowa tutaj o regałach, stolikach pod umywalkę, wieszakach, paleniskach ogrodowych, stołach konferencyjnych i pozostałych elementach wykończeniowych.

Zapraszam serdecznie do współpracy. Chętnie zrealizuję nowe projekty i przeprowadzę montaż wyprodukowanych przeze mnie mebli - Łukasz Nowak, właściciel pracowni Projekt Kuźnia 2.0 z Granowa.

Kontakt

Kontakt Projekt Kuźnia 2.0 Łukasz Nowak

Projekt Kuźnia 2.0 Łukasz Nowak, Granowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Projekt Kuźnia 2.0 Łukasz Nowak

Tagi