Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 16:00
Wt.
07:00 - 16:00
Śr.
07:00 - 16:00
Cz.
07:00 - 16:00
Pt.
07:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6340127777
REGON: 008134600
Rok założenia:
1988

O firmie

Usługi geologiczne i geofizyczne, Progeo sp. z o.o., Katowice Od samego początku naszej działalności zajmujemy się kompleksowym świadczeniem usług w zakresie robót wiertniczych, geotechniki i obsługi kopalń węgla kamiennego. Specjalizujemy się w wykonawstwie prac geofizycznych, fizjografii i rekultywacji. Progeo jest firmą geologiczną funkcjonującą na terenie Katowic od 1988 roku. Usługi świadczone przez nasze przedsiębiorstwo cechuje najwyższa jakość oraz krótkie terminy opracowania wyników. Do klientów podchodzimy indywidualnie, zapewniając im profesjonale usługi i atrakcyjne ceny.

Oferta

W Progeo posiadamy wieloletnią praktykę w sprawnej i fachowej realizacji prac geofizycznych, geotechnicznych, a także robót wiertniczych. Dotychczas z powodzeniem zrealizowaliśmy setki dokumentacji i opracowań. Powierzone prace wykonujemy terminowo i dokładnie.

Gdzie znaleźć najlepszych ekspertów od geologii, geofizyki i fizjografii w Katowicach?

Najlepszych ekspertów od geologii, geofizyki i fizjografii w Katowicach można znaleźć w firmie Progeo. Zatrudniamy wyłącznie wysokiej klasy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem i odpowiednimi uprawnieniami, co pozwala zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług. Podejmujemy się między innymi wiercenia otworów badawczych, ustalenia profili geologicznych oraz pobierania próbek gruntu i wody. Dodatkowo dokonujemy polowych badań cech gruntu. Na życzenie klienta wykonujemy studnie i piezometry oraz uzdatniamy podłoże poprzez zatłaczanie zaczynów oraz zatłaczanie i gaszenie hałd.

Specjalizujemy się także w świadczeniu usług fizjograficznych obejmujących charakterystykę i diagnozę środowiska oraz prognozę zagrożeń i zmian zachodzących w środowisku. Zajmujemy się bonitacją poszczególnych elementów środowiska, ustalaniem uwarunkowań przyrodniczych do programu ochrony i kształtowania środowiska. Oceniamy też przydatność funkcjonalno-przestrzenną.

Jakie prace wykonujemy w ramach geotechniki?

W ramach geotechniki wykonujemy takie prace, jak m.in.:
  • dokumentacje geologiczne w zakresie przydatności gruntów dla budownictwa
  • specjalistyczne ekspertyzy z zakresu wpływu eksploatacji górniczej na powierzchnie
  • badania laboratoryjne próbek gruntu i wody
  • inwentaryzacje obiektów na powierzchni
Zajmujemy się także realizacją prac związanych z geodezją górniczą oraz obsługą geotechniczną inwestycji.

Jakie usługi świadczymy w firmie Progeo w Katowicach w zakresie obsługi geologicznej kopalń?

W firmie Progeo w Katowicach w zakresie obsługi geologicznej kopalń świadczymy usługi obejmujące geologię i miernictwo. Wykonujemy dokumentację geologiczną zasobów, dokumentację hydrogeologiczną, a także tworzymy projekty zagospodarowania złoża. Przeprowadzamy ekspertyzy zagrożeń wodnych, hydrogeologii kopalnianej i geologii górniczej.

Uzupełnieniem naszej oferty jest rekultywacja oraz jej projekty. Wykonujemy takie prace, jak m.in.:
  • rekultywacja biologiczna
  • rekultywacja terenów pokopalnianych
  • rekultywacja terenów przemysłowych oraz poprzemysłowych
  • rekultywacja terenów zdegradowanych
Więcej informacji dotyczących naszej działalności znajdą Państwo na stronie internetowej Progeo lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Progeo sp. z o.o.

Progeo sp. z o.o., Katowice

Słowa kluczowe

Opinie (1)

Opinie o firmie Progeo sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
13.06.2014
Znalazłam ich dzięki koledze z pracy. Wspaniała atmosfera współpracy i jakaś taka niespotykana już dzisiaj skromność i oddanie sprawie - niewielkie pieniądze za bardzo dobry efekt - polecam!