Zajmiemy się każdym problemem rachunkowym
Zajmiemy się każdym problemem rachunkowym, Profit s.c., Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 16:00
Wt.
09:00 - 16:00
Śr.
09:00 - 16:00
Cz.
09:00 - 16:00
Pt.
09:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1130106890
REGON: 010582276
Rok założenia:
1992

O firmie

Firma Profit s.c. znajduje się w Warszawie. Działalność prowadzimy od 1992 roku. Zajmujemy się księgowością. Właścicielami są doradcy podatkowi Urszula Kałuszko i Mieczysław Iwanek.

Oferta

Pomimo ponad 26-letniego stażu zawodowego nasza praca nie przestała być wielką pasją. To właśnie ten fakt i duże zaangażowanie sprawia, że możemy cieszyć się tak wysoką pozycją na rynku wśród firm rachunkowych. Nasza oferta skierowana jest do różnych warszawskich przedsiębiorstw, niezależnie od formy prawnej czy profilu działalności.

Stworzyliśmy wiele propozycji usług związanych z księgowością, podatkami, płacami bądź ZUS-em. Wliczamy tutaj prowadzenie ksiąg rachunkowych, podatkowych, przychodów i rozchodów, sporządzanie ewidencji środków trwałych oraz wypełnianie niezbędnych deklaracji podatkowych na podstawie ksiąg i rejestrów.

Oprócz tego opracowujemy wnioski kredytowe, sporządzamy sprawozdania finansowe i listy płac oraz doradzamy w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Tworzymy także sprawozdania statyczne do GUS.

Nasze usługi związane z podatkami obejmują konsultacje prawa podatkowego i księgowego, reprezentację w postępowaniach podatkowych bądź w razie konieczności obronę podmiotu w sporach z organami podatkowymi. Ponadto biuro Profit oferuje czynności związane z ZUS-em i płacami, a dokładnie opracowywanie listy płac, wytwarzanie deklaracji lub raportów oraz drukowanie przelewów na wynagrodzenia pracowników i składki ZUS.

Charakteryzujemy się profesjonalizmem, elastycznością oraz rzetelnością.

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia biura Profit w Warszawie.

Kontakt

Kontakt Profit s.c.

Profit s.c., Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Profit s.c.