Doradztwo podatkowe i finansowe
Doradztwo podatkowe i finansowe, Proekon sp. z o.o. Biuro doradcze, Lublin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7120154979
REGON: 004163621
KRS: 0000050036
Rok założenia:
1990

O firmie

Biuro Proekon mieści się w Lublinie. Specjalizuje się w badaniu sprawozdań finansowych. Od 1990 roku zajmuje się obsługą podmiotów gospodarczych. Posiada niezbędne uprawnienia potwierdzone przez Krajową Radę Biegłych Rewidentów.

Oferta

Podstawową działalnością biura jest badanie sprawozdań finansowych, a także sprawdzanie planów przekształceń, połączeń i podziałów firm. Proekon zajmuje się również zleceniami rachunkowymi. W ramach nich prowadzi księgi rachunkowe i podatkowe oraz sporządza sprawozdania finansowe.

Ponadto firma wycenia wartość przedsiębiorstw i praw majątkowych takich jak znaki towarowe. Do usług realizowanych przez biuro należą między innymi: badania sprawozdań finansowych, audyty projektów unijnych, przeglądy sprawozdań finansowych, opinie ekonomiczne, ekspertyzy ekonomiczne oraz biznesplany.

Od początku działalności Proekon gwarantuje indywidualne podejście do każdego zlecenia i dotrzymywanie terminów. Zespół fachowców zatrudnionych w biurze jest zdeterminowany, by każdą sprawę doprowadzić do pozytywnego końca. Jest to szczególnie ważne, gdy w grę wchodzą duże środki finansowe.

Pracownicy firmy udzielają także porad związanych z podatkami. Dodatkowo prowadzą szkolenia z rewizji finansowej i rachunkowości.
Więcej informacji dotyczących działalności biura znajdą Państwo na stronie internetowej.

Zapraszamy do skorzystania z oferty biura rachunkowego Proekon.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Proekon sp. z o.o. Biuro doradcze

Proekon sp. z o.o. Biuro doradcze, Lublin

Opinie (0)

Opinie o firmie Proekon sp. z o.o. Biuro doradcze