przyjazna Samochody - systemy alarmowe, zabezpieczające, Procar auto erlektryk autoalarm, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5841046374
Rok założenia:
1998

O firmie

Auto-Alarmy Procar to firma, która mieści się w Gdańsku. Działamy na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Zajmujemy się zabezpieczeniami i systemami alarmowymi zarówno do samochodów, jak i motocykli.

Oferta

Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie naprawy oraz montażu zabezpieczeń i systemów alarmowych do samochodów i motocykli. Pracownicy Auto-Alarmy Procar posiadają wieloletnie doświadczenie, fachową wiedzę i niezbędne umiejętności. Wykonujemy diagnostykę komputerową i kasujemy błędy.W zakres naszych usług wchodzi także:
  • regeneracja reflektorów,
  • diagnostyka i sprzedaż akumulatorów,
  • montaż świateł dziennych,
  • elektryka wnętrza,
  • auto HiFi,
  • CB radio.
Ponadto zajmujemy się obsługą alarmów pilotowych i bezpilotowych. Montujemy autoalarmy w samochodach osobowych, ciężarowych i motocyklach. Rozbudowujemy systemy o dodatkowe funkcje oraz modyfikujemy je. Wykonujemy prace związane z blokadą skrzyń biegów. Ponadto montujemy czujniki cofania, nawigację, głośniki i wiele innych. Oferujemy również podnośniki szyb. Dodatkowo świadczymy usługi z zakresu pomocy całodobowej w awaryjnym uruchamianiu pojazdu. Zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wciąż podnosimy swoje kwalifikacje, aby móc spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dużą wagę przywiązujemy do staranności i estetyki wykonania.

Zapraszamy do naszej siedziby oraz do skorzystania z naszych specjalistycznych usług.

Artykuły

Jak poradzić sobie z awarią immobilizera? Procar auto elektryk
Jak poradzić sobie z awarią immobilizera? Procar auto elektryk
Większość nowszych samochodów posiada kluczyk z immobilizerem. Warto mieć to na uwadze, kiedy okaże się, że kluczyk nie działa. Jak wówczas sobie poradzić?
Zabezpieczenia pojazdów z firmą Auto Alarmy Procar
Zabezpieczenia pojazdów z firmą Auto Alarmy Procar
Zastanawiasz się jak zabezpieczyć auto przed i po kradzieży? Na te i inne pytania odpowiemy na podstawie oferty firmy Auto Alarmy Procar w artykule. Sprawdź!

Wideo

Kontakt

Kontakt Procar auto erlektryk autoalarm

Procar auto erlektryk autoalarm, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Procar auto erlektryk autoalarm


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.