Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
10:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8981187509
REGON: 091471591
Rok założenia:
1997
Branża:

Polecane oferty

Inowrocław, Toruńska 7
Zapewniamy szeroki wybór okularów korekcyjnych, opraw i soczewek okularowych, w tym soczewek z powł...
Inowrocław, Królowej Jadwigi 4
Głównym przedmiotem działalności naszego salonu są profesjonalne usługi optyczne. W naszej ofercie ...
Galeria Optyczna od samego początku stawia na wysokie standardy obsługi klienta i szeroką ofertę, k...
Inowrocław, Poznańska 17
Przede wszystkim zajmujemy się oferowaniem Klientom szerokiego zakresu oprawek do okularów i soczew...

O firmie

Salon optyczny Pro-Oko zlokalizowany jest w Bydgoszczy. Dbamy o najwyższą jakość prowadzonego przez nas gabinetu i od wielu lat działamy na rynku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Oferta

Nasz salon optyczny Pro-Oko z Bydgoszczy to bogato wyposażony gabinet okulistyczny. W naszej placówce pracują doświadczeni lekarze okuliści.

Wykonujemy:
  • badanie wzroku
  • badanie dna oka
  • badanie ciśnienia śródgałkowego
  • szlifowanie szkła
  • wizualizację szkieł okularowych
Dzięki odpowiedniemu, nowoczesnemu sprzętowi, jesteśmy w stanie zdiagnozować wszelkie problemy ze wzrokiem. Nasi pracownicy to osoby, które z dokładnością przeprowadzą badania. Stawiamy na najwyższą jakość wykonanych usług.

W salonie optycznym posiadamy okulary dla każdego. Mamy modne oprawki, które dopasujemy do wyglądu, możliwości finansowych, a także oczekiwań klientów. Fachowo i profesjonalnie podchodzimy do każdego zadania.

Naszym zadaniem jest dobór opraw korekcyjnych. W naszej ofercie mamy także oprawy przeciwsłoneczne. Posiadamy nowoczesne oprogramowanie, za pomocą których możemy przeprowadzić wizualizację szkła okularowe po ich oszlifowaniu. Dbamy o to, aby klienci wybrali dla siebie najlepsze rozwiązanie pod względem estetycznym oraz zdrowotnym. Dopasowujemy się również do możliwości finansowych.

W naszej ofercie znajdują się szkła okularowe mineralne oraz plastikowe. Ze względu na konstrukcję, w asortymencie posiadamy szkła sferyczne i cylindryczne. Oferujemy także szkła dwuogniskowe oraz progresywne, które świetnie sprawdzają się w widzeniu na każdą możliwość odległość. Nie ma widocznej linii podziału i są w pełni dopasowane do potrzeb klientów.

Z zakresu uszlachetnienia szkieł oferujemy założenie powłoki utwardzającej oraz antyrefleksyjnej, która eliminuje odbicia z powierzchni szkieł. Dzięki temu widzenie jest poprawne i nic go nie zakłóca.

Mamy możliwość barwienia szkieł w różnorodnych kolorach. Proponujemy również soczewki kontaktowe jednodniowe, dwutygodniowe oraz do stosowania na miesiąc lub rok.

Kontakt

Kontakt Pro-Oko Salon optyczny

Pro-Oko Salon optyczny, Gniewkowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Pro-Oko Salon optyczny