Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9141511316
Rok założenia:
2007
Branża:

O firmie

Siedziba naszego biura projektowego Pro-Arch mieści się w Strzelinie, na terenie województwa dolnośląskiego. Zarządcą biura jest doświadczony architekt Bartosz Jurewicz. Funkcjonujemy z powodzeniem od ponad 10 lat.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług projektowych. Powierzone nam zadania realizujemy w pełni kompetentnie i z należytą starannością. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, skupiając się na skutecznym dopracowaniu każdego z detali. Nawiązując z nami współpracę, zyskują Państwo naszą kompleksową opieką nad inwestycjami.

Specjalizujemy się w projektowaniu budynków, podejmujemy się adaptacji domów jednorodzinnych. Sporządzamy niezbędną dokumentację, sprawujemy także nadzór inwestorski. Podejmujemy się także urządzania mieszkań domów i wnętrz obiektów.

Pracujemy w profesjonalnie wyposażonej pracowni, gdzie używamy innowacyjnych programów do projektowania. Nasza kadra architektów z pewnością spełni Państwa oczekiwania.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i nawiązania współpracy z biurem Pro-Arch. Zapraszamy do skorzystania z oferowanych przez nas usług architektonicznych.

Kontakt

Kontakt Pro-Arch Biuro projektowe

Pro-Arch Biuro projektowe, Strzelin

Opinie (0)

Opinie o firmie Pro-Arch Biuro projektowe