Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9141511316
Rok założenia:
2007
Branża:

O firmie

Siedziba biura projektowego Pro-Arch mieści się w Strzelinie, w województwie dolnośląskim. Właścicielem firmy jest Bartosz Jurewicz. Zajmujemy się projektowaniem i adaptacją budynków.

Oferta

W naszym biurze architektonicznym zajmujemy się kompleksowym doradztwem przy określaniu wymagań planu zagospodarowania przestrzennego i warunków zabudowy. Doradzamy przy sporządzaniu wniosków i inwentaryzacji oraz przy wyborze koncepcji i określeniu wytycznych w przyszłych projektach. Pomagamy w pozyskiwaniu pozwoleń i warunków do instalacji zewnętrznych sieci elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych oraz gazowych.

Wykonujemy projekty i adaptacje następujących obiektów:
  • usługowych oraz użyteczności publicznej (przedszkola, gabinety lekarskie, hotele),
  • budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego (domy, mieszkania, osiedla),
  • przemysłowych (hale, magazyny, zakłady produkcyjne),-konserwatorskich i zabytkowych.
Projektujemy i wykonujemy adaptację budynków gospodarczych, ogrodów i wnętrz. Projektujemy takie meble jak zabudowy kuchenne i garderoby. Sporządzamy niezbędną dokumentację i sprawujemy nadzór inwestorski.

Dysponujemy profesjonalnie wyposażoną pracownią, a do wykonywania projektów korzystamy z innowacyjnych programów. Nasi architekci chętnie doradzą, a dzięki ich doświadczeniu i wiedzy z pewnością spełnią wszelkie oczekiwania Klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Pro-Arch i zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Pro-Arch Biuro projektowe

Pro-Arch Biuro projektowe, Strzelin

Opinie (0)

Opinie o firmie Pro-Arch Biuro projektowe