Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5252547605
Rok założenia:
2013

Polecane oferty

Prowadzimy niepubliczny żłobek i przedszkole ekologiczne, do którego przyjmujemy dzieci w wieku od ...
W przedszkolu prywatnym Raz dwa trzy My dzieci mają doskonałe warunki do rozwoju. Znajdują się po s...
W przedszkolu integracyjnym Tajemniczy Ogród dbamy, aby żadne dziecko nie czuło się osamotnione. Po...

O firmie

Przedszkole Niepubliczne Primrose znajduje się w Warszawie. Funkcjonujemy od pięciu lat i od tego czasu dbamy o prawidłowy rozwój Państwa dzieci. Posiadamy duże umiejętności dydaktyczne i bogate doświadczenie, które sprawia, że możemy zagwarantować opiekę na najwyższym poziomie.

Oferta

Powszechnie wiadomo, że umiejętność posługiwania się językami obcymi jest obecnie bardzo przydatna. Świat zachodni stał nam się bliski i tak bardzo dostępny, dlatego warto, aby dzieci uczyły się jak skuteczne porozumieć się z rówieśnikami z innych krajów. W naszym przedszkolu Primrose oferujemy zabawę zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Nauczanie dwujęzyczne w naszym wykonaniu jest dopracowane w każdym szczególe, aby przedszkolaki jak najszybciej czyniły postępy. Z dużym zaangażowaniem podchodzimy do naszych obowiązków dydaktycznych i wychowawczych. Zależy nam na kształtowaniu osobowości dziecka, poszerzaniu jego wiedzy o otaczającym świecie, a także wspomagania jego sprawności fizycznej.

Uczymy Państwa pociechy i jednocześnie zapewniamy im przy tym wspaniałą zabawę. Oferujemy wiele zajęć, jak np. taniec, rytmikę, gimnastykę korekcyjną, plastykę, a także codzienne zajęcia sportowe na świeżym powietrzu z wyjątkiem dni, w których aura jest niesprzyjająca. Zatrudnieni wykwalifikowani native speakerzy uczą dzieci prawidłowego posługiwania się językiem angielskim, poszerzają zasób słownictwa u dzieci i wzajemną komunikację. Cała nasza kadra ma właściwe, pełne wyrozumiałości podejście do maluszków. Jesteśmy bardzo cierpliwi, mili i pełni miłości.

Dzieci biorą codziennie udział w fascynujących warsztatach, które pomagają w określeniu ich pasji i zainteresowań. Proponujemy wiele zajęć interaktywnych dotyczących biologii, świata zwierząt czy też zajęć kuchennych oraz plastycznych. Co więcej, bardzo dużym powodzeniem cieszą się również zajęcia z aktywnego słuchania muzyki. Zapewniamy dzieciom opiekę psychologa, który profesjonalnie obserwuje zachowania dzieci i potrafi wykryć we wczesnym stadium wszelkie zaburzenia lub ewentualne trudności.

Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajdą Państwo pozostałe informacje na temat naszego funkcjonowania. Wspólnie zadbajmy o przyszłość Państwa dzieci.

Zapraszamy do zapisów w Przedszkolu Niepublicznym Primrose.

Kontakt

Kontakt Primrose Przedszkole Niepubliczne

Primrose Przedszkole Niepubliczne, Warszawa

Opinie (32)

Opinie o firmie Primrose Przedszkole Niepubliczne

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Amelia
Amelia
5.0
26.08.2020
Jestem zadowolona z wyboru przedszkola. Ciesze się, że wybrałam wlaśnie tą placówkę. Rodzinna, ciepła atmosfera, a angielski jest przez cały dzień. Co jest dla mnie ważne. Super, że są tu native speakerzy z krajów angloaskich. POLECAM
Kinga
Kinga
5.0
28.07.2020
Jestem zadowolona z wyboru przedszkola. Poziom przekonujący. Moje dziecko od razu dobrze się tu poczuło. Indywidualne podejście do maluszka, czesne jak na Wawę to naprawdę w porządku. Podoba mi się to miejsce. POLECAM
Paweł
Paweł
5.0
09.03.2020
Cieszę się, że dokonaliśmy właśnie takiego wyboru. Nasze dziecko szybko odnalazło się w tej placówce. Myślę, że to główna zasługa opiekunek, które naprawdę angażują się w rozwój malców. Super, że nauka angielskiego jest na tak dobrym poziomie. Czesne w porządku, jak na Warszawę.
Ewelina
Ewelina
5.0
26.02.2020
Nie spodziewałam się, że moje dziecko będzie tak zadowolone i z taką chęcią będzie uczestniczyło w zajęciach angielskiego. Trzeba przyznać, że native speaker ma dobre podejście do maluchów, potrafi ich zainteresować i zaangażować w zajęcia. Oby tak dalej
Gosia
Gosia
5.0
09.01.2020
Trzeba przyznać, że to naprawdę idealne miejsce dla maluchów. Każda sala jest kolorowa, piękna, ciepła, taka przytulna, rodzinne podejście do dzieci.. Wszystko się tu zgadza. Nie mam uwag i jestem dumna, że wybrałam wlaśnie tą placówkę, dla swojej córeczki. POLECAM
Iza
Iza
5.0
05.12.2019
Cudowne przedszkole w dobrej cenie. Jestem dumna, że moje dziecko chodzi do tak prestiżowego miejsca. Placówka jest dobrze dostosowana. Wszystko dla wygody i komfortu maluszków. Oby tak dalej :) Opiekunki bardzo kontaktowe.
Kasia
Kasia
5.0
12.11.2019
Cudowna atmosfera, indywidualne podejście do maluszków i ta rewelacyjna opieka od początku do końca. Opiekunki są mega otwarte i odpowiedzialne w stosunku do dzieci. Wiedzą jak się nimi zająć i jak zapewnić odpowiednie warunki rozwoju. Super. POLECAM
Aga
Aga
5.0
15.10.2019
Lepiej wybrać nie mogłam. Dziękuję za pomoc i wsparcie pedagogiczne. Moje dziecko zaadaptowało się tu na dobre. Jestem bardzo zadowolona z wyboru. Super, że w ogóle udało mi się zapisać maluszka. POLECAM
Klaudia
Klaudia
5.0
14.08.2019
POLECAM!! Przedszkole na wagę złota. Nic dziwnego, że ciesza się tak pozytywną opinią w internecie, skoro zachowują profesjonalizm w opiece na dzieckiem i mają tyle wspaniałych zajęć, w tym naukę angielskiego! Jestem pozytywnie zaskoczona warunkami lokalowymi.
Michalina
Michalina
5.0
30.11.2018
POLECAM! Fantastyczne przedszkole. Moje dziecko fantastycznie się uczy języków obcych. Dobrze, że pracuje tu prawdziwy native speaker.
Katarzyna
Katarzyna
5.0
02.02.2017
Polecam to przedszkole wszystkim poszukującym odpowiedniego miejsca dla maluszków. Trzeba przyznać, że warunki są tu niezłe, dzieci mają się czym bawić,, co robić, dni są zaplanowane, zajęcia przygotowywane na podstawie znajomych metod. Uważam, że ta przedszkole rozwija i uczy życia.
Nina
Nina
5.0
16.01.2017
Polecam! Przedszkole nie jest tanie, ale jest na pewno najlepsze w Wawie. Nikt nie zaoferował mi tak bogatej oferty edukacyjnej jak Primrose - to po pierwsze. Po drugie, żadne przedszkole nie było tak dostosowane do dzieci. Po trzecie - żadne nie było az tak nastawione na talent dzieci!
baśka
baśka
5.0
05.10.2016
jestem bardzo zadowolona z tego przedszkola moje dziecko czuje się tu bezpiecznie i radośnie jestem dumna i polecam wszystkim rodzicom!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
26.06.2015
Warsztaty aktywizujące plastyczne i zoologiczne są ekstra. Wiem, że dziecko ma tu wszystko czego potrzebuje do prawidłowego rozwoju. Co więcej w przedszkolu jest też psycholog i logopeda. Dziękuję za miła opiekę i polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
12.06.2015
Zgadzam się w zupełności. Według mnie przedszkole jest rewelacyjne. Nie tylko proponuje dwa języki obce ale także obecność native speakerów jest przez cały dzień! Świetna sprawa. Co więcej przedszkole proponuje też opiekę logopedy oraz psychologa. Super placówka, polecam ją gorąco.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
01.06.2015
Świetne przedszkole. Z mężem myślimy o przyszłości naszej pociechy i stwierdziliśmy, że placówka w której native speakerzy są obecni przez cały dzień będzie super. I mieliśmy rację. Dziecko jest naprawdę zadowolone i świetnie radzi sobie z językami obcymi. Ode mnie naprawdę wielki pozytyw.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
21.05.2015
Wspaniałe dwujęzyczne przedszkole. Dziecko szybko przyzwyczaiło się do drugiego języka o i do native speakerów. Jestem pod wrażeniem prowadzonych tutaj zajęć. Rewelacyjnie wspomagają one rozwój mojej pociechy. Bardzo serdecznie dziękuję oraz polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
28.04.2015
Wtorkowe eksperymenty i zajęcia plastyczne są po prostu znakomite. Dziękuję bardzo gorąco za opiekę nad moim dzieckiem. Jestem zachwycona. Dziecko znakomicie się rozwija a zajęcia rzeczywiście go interesują. Języki obce prowadzone w sposób bardzo przystępny.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
13.04.2015
To przedszkole naprawdę dużo daje mojemu dziecku. Synek bardzo dobrze się rozwija i naprawdę lubi tutaj przychodzić. Osobiście uważam, że przedszkole naprawdę nieźle się sprawdziło. Co więcej kadra ma tu rewelacyjne podejście do dzieci i wspaniale się o nie troszczy. Rekomenduję serdecznie.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
31.03.2015
Primorse jest ekstra! Przyłączam się do pozytywnych ocen. Zależy mi na tym, aby moje dziecko już od najmłodszych lat uczyło się języków obcych, więc wybrałam odpowiednie przedszkole. Mam pełne zaufanie do pracującej tutaj kadry i zdecydowanie ją polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
04.03.2015
Polecam Przedszkole Primose .Posiada wysokie standardy dzieci są pod bardzo dobrą opieką,moja córeczka naprawdę chętnie tu przychodzi
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
04.02.2015
Kadra przedszkolna jest doskonale przygotowana do pracy z dziećmi, do tego warunki lokalowe w placówce są bardzo dobre, dostosowane do potrzeb maluchów. W sumie nie mam zastrzeżeń. Bardzo dobrze się współpracuje z przedszkolem i również uważam, że warto zapisywać dziecko do tak prestiżowego przedszkola jakim jest Primrose.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
29.01.2015
Współpraca z przedszkolem Primrose układa się pomyślnie. Uważam, że poziom jest naprawdę wysokie, a warunki lokalowe, jedzenie, kadra jest godna pochwały. Jestem zadowolona z wyboru placówki dla mojego dziecka. Pozdrawiam!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
18.12.2014
Serdecznie polecam to przedszkole! Jestem nim zachwycona tak jak inni rodzice. Dziecko szybko przyzwyczaiło się do native speakera i dwujęzyczności. Dodatkowo zajęcia z francuskiego są wspaniałe.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
18.11.2014
Również polecam :) Moja Zosia chwali sobie pobyt w przedszkolu. Z przyjemnością szykuje się każdego dnia do przedszkola.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
01.11.2014
WYBRAŁAM PRZEDSZKOLE ZE WZGLĘDU NA WYSOKOŚĆ CZESNEGO. W PORÓWNANIU DO INNYCH PLACÓWEK Z NATIVE SPEAKERAMI, TO WŁAŚNIE PRIMROSE BYŁO NAJTAŃSZE.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
08.10.2014
Logopedia, native speaker… czego chcieć więcej. To przedszkole jest znakomite. Dodatkowo jedzenie przygotowywane jest z doskonałej jakości składników. Tutaj naprawdę dba się o dobro dzieci.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
15.09.2014
Bardzo podoba mi się atmosfera w przedszkolu. Nowe dzieci zostały bardzo czule przyjęte - co zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Panie naprawdę ciepłe, życzliwe i do tego bardzo dobrze wyszkolone w pracy z dziećmi, co było widać po podejściu. Jak na razie nie mam zastrzeżeń:)
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
24.06.2014
Nauka języka angielskiego odbywa się tu codziennie dzięki dwujęzyczności. Obecność nauczyciela, który posługuje się tylko językiem angielskim oraz polski to pomysł, który tutaj znakomicie się sprawdza. Jestem pod ogromnym wrażeniem kreatywności pracujących tu osób. To dzięki nim Art Smart oraz Primrose Garden są naprawdę atrakcyjne nawet dla najmłodszych.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
03.06.2014
Koleżanka z pracy zarekomendowała mi tę placówkę. Zapisałam tutaj moje dziecko i naprawdę jestem zachwycona. Zajęcia w ramach czesnego są bardzo interesujące. Warsztaty aktywizujące posiadają ciekawą tematykę. Dodatkowo rytmika i taniec bardzo podobają się mojemu dziecku.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
29.04.2014
Uważam, że największy atut tego przedszkola to dobre, smaczne, zdrowe jedzenie, jakie podają dzieciom w czasie dnia jak również kompleksowa nauka języka przez dobrego native speakera. Wybrałam to przedszkole, ponieważ wśród dwujęzycznych było najtańsze. Wszystko inne w porządku. Polecam!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
29.03.2014
Najlepsze przedszkole w okolicy. Spełnia moje oczekiwania głównie pod względem profesjonalnej nauki języka. Przedszkolanki są doświadczone, doskonale wykwalifikowane, świetnie radzą sobie nawet z rojberami ;-). Mój synek dzięki fachowemu podejściu cioć stał się spokojniejszy i bardziej otwarty na tworzeni relacji ze swoimi rówieśnikami. Ja osobiście doceniam też niewygórowane stawki za pobyt dziecka w tak nowoczesnej placówce. Placówka jest wg mnie świetnie przystosowana do dzieciaczków, panie otaczają je już od pierwszego razy troską, ciepłem, dzięki czemu mój syn już od samego początku szybko się zaklimatyzował. Bardzo dziękuję całej kadrze za fachową opiekę, wychowanie i wpływ na rozwój intelektualny i fizyczny dziecka oraz ogromne wsparcie i pomoc na każdym etapie tego też rozwoju. Polecam!
Zobacz więcej (22)