Wykonujemy rezonans magnetyczny
Wykonujemy rezonans magnetyczny, Pracownie Rezonansu Magnetycznego Maciej Sajewicz, Zakopane

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5520104010
REGON: 852538323
Rok założenia:
1993

O firmie

Prowadzimy pracownię rezonansu magnetycznego, której właścicielem jest Maciej Sajewicz. Zlokalizowana jest w budynku Szpitala Rejonowego, na terenie Suchej Beskidzkiej, w powiecie suskim, na terenie województwa małopolskiego. Obsługujemy pacjentów od 1993 roku.

Oferta

W naszej pracowni specjalizujemy się w wykonywaniu rezonansu magnetycznego. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostyczny. Jesteśmy w stanie przeprowadzić rezonans wysokopolowy oraz niskopolowy.

Stosowana przez nas metoda rezonansu magnetycznego pomaga w bezbolesnym zbadaniu organizmu pacjentów. nie wykorzystujemy promieniowania rentgenowskiego.

Proponujemy wykonanie rezonansu magnetycznego głowy, kolana oraz innych tkanek miękkich i twardych. Dzięki rezonansowi niskopolowemu można zbadać odcinki lędźwiowe, staw barkowy oraz nadgarstki.

Wszelkie wykonanie badań poprzez rezonans pomaga w diagnozie wielu chorób, związanych ze stawami, mięśniami, kręgosłupem, czy jamy brzusznej. Proponujemy sprawne wykonanie rezonansu wątroby, nerek, czy nadnerczy.

Podczas badań podejmujemy się zadań związanych z podaniem środka kontrastowego. Na bieżąco badamy stan pacjenta oraz sprawdzamy, czy nie dzieje się nic groźnego.

Nasz aparat to sprzęt specjalistyczny i niezawodny. Pracownicy zatrudnieni w naszej pracowni zapewniają miłą atmosferę. W dodatku panują u nas komfortowe warunki.

Zachęcamy do podjęcia współpracy z pracownią Maciej Sajewicz.

Kontakt

Kontakt Pracownie Rezonansu Magnetycznego Maciej Sajewicz

Pracownie Rezonansu Magnetycznego Maciej Sajewicz, Zakopane

Opinie (0)

Opinie o firmie Pracownie Rezonansu Magnetycznego Maciej Sajewicz