Projektowanie, produkcja i montaż reklam
Projektowanie, produkcja i montaż reklam , Pracownia Reklamy Mal - Art Anna Hajduk, Kwidzyn

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5811308591
REGON: 222021148
Rok założenia:
2014

O firmie

Pracownia Reklamy Mal-Art znajduje się w Kwidzynie, w województwie pomorskim. Działamy w branży od 2014 roku. Realizujemy zlecenia dla klientów indywidualnych i firm.

Oferta

Poprzez reklamy wizualne najłatwiej zainteresować ofertą handlową albo usługową klientów. Jeśli zależy Państwu na rozreklamowaniu swojej działalności, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą Pracowni Reklamy Mal-Art. Tworzymy zespół kreatywnych specjalistów, co przekłada się na ciekawe projekty reklamowe. Tworzymy grafiki i napisy w różnej formie. W zależności od oczekiwań klientów są to stacjonarne albo mobilne reklamy widoczne przede wszystkim w dzień, ale w niektórych przypadkach również po zmroku. Wykonane reklamy starannie montujemy, co w połączeniu z dokładną produkcją i zastosowaniem sprawdzonych materiałów przekłada się na wytrzymałość wyrobów.

W Pracowni Reklamy Mal-Art m.in. drukujemy na papierze, foliach, tworzywach sztucznych i tkaninach. W ten sposób wykonujemy folie przeznaczone do oklejania samochodów osobowych i ciężarowych oraz naczep i autobusów. Wykonujemy też folie do witryn sklepowych i punktów usługowych oraz drukujemy banery i plakaty, w tym przeznaczone do naklejania na stelażach montowanych na przyczepach. Mobilna reklama stosowana jest np. przez sklepy i w trakcie kampanii wyborczych. Wynajmujemy takie powierzchnie reklamowe. Często wykonujemy też inne projekty. Przykłady to:
  • kasetony świetlne,
  • tablice wjazdowe,
  • szyldy,
  • litery styrodurowe,
  • malowanie zbiorników,
  • litery przestrzenne,
  • pylony reklamowe.
Ponadto drukujemy i naklejamy tapety i przygotowujemy odzież reklamową, najczęściej koszulki. Dodatkowo drukujemy prace dyplomowe i inne materiały i zajmujemy się ich oprawą. Służymy bindowaniem i laminowaniem. By dowiedzieć się więcej o usługach reklamowych, warto do nas zadzwonić albo napisać maila. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez Pracownię Reklamy Mal-Art!

Artykuły

Co sprawia, że banery reklamowe są skuteczną formą reklamy? Poznaj ofertę Pracowni Reklamy Mal-Art
Co sprawia, że banery reklamowe są skuteczną formą reklamy? Poznaj ofertę Pracowni Reklamy Mal-Art
Rozważając różne formy reklamy, nie sposób pominąć banery reklamowe. Nie tylko wpływają one pozytywnie na widoczność marki, ale są stosunkowo niedrogie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Pracownia Reklamy Mal - Art Anna Hajduk

Pracownia Reklamy Mal - Art Anna Hajduk, Kwidzyn

Opinie (0)

Opinie o firmie Pracownia Reklamy Mal - Art Anna Hajduk


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.