DOŚWIADCZONY PSYCHOTERAPEUTA Z RZESZOWA Justyna Wojciechowska
DOŚWIADCZONY PSYCHOTERAPEUTA Z RZESZOWA Justyna Wojciechowska, Pracownia Psychoterapii I Rozwoju Osobistego Przestrzeń Zmiany Justyna Wojciechowska, Rzeszów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5291681130
REGON: 381590147
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Nazywam się Justyna Wojciechowska i oferuję pomoc w prowadzonej przez siebie Pracowni Psychoterapii i Rozwoju Osobistego „Przestrzeń Zmiany”. Jestem psychoterapeutką i studentką szkolenia dyplomowego w Instytucie Psychologii Procesu. W Rzeszowie prowadzę Pracownię Psychoterapii i Rozwoju Osobistego od 2013 r. Od 2015 roku spotykam się z klientami także w swoim gabinecie w Przemyślu.

Oferta

Zajmuje się przede wszystkim psychoterapią. Zapraszam osoby, które doświadczają różnego rodzaju problemów osobistych, trudności w relacjach czy związku, problemów w obszarze zawodowym, przechodzą kryzysowe momenty w życiu. Towarzyszę Klientowi w jego procesie przemiany, pomagam mu rozwinąć tę zmianę w sobie.

Oferuję psychoterapię indywidualną, terapię par i rodzin, grupową, warsztaty rozwojowe, zajęcia dla grup i instytucji, także w języku angielskim oraz online.

Udzielam pomocy stosując psychologię procesu. Psychologia procesu pomaga pełniej doświadczyć siebie, poprzez zrozumienie tego, co w nas i wokół nas przykre i kłopotliwe, gdyż to właśnie te doświadczenia niosą ważną informację o nas samych. Dzięki nim możemy się zmieniać wewnątrz, lepiej funkcjonować w świecie zewnętrznym, konfrontować się z trudnościami, które nas spotykają, realizować swój twórczy potencjał. Praca z procesem podobnie postrzega problemy pojawiające się w grupach, organizacjach czy całych społecznościach.

W moim gabinecie zajmuję się takimi problemami jak:
 • nerwica,
 • depresja,
 • stany lękowe,
 • stres,
 • przebyte traumy bądź nadużycia z przeszłości,
 • niskie poczucie własnej wartości i brak samoakceptacji,
 • uzależnienia,
 • objawy psychosomatyczne
 • zaburzenia odżywiania,
 • trudne sytuacje w rodzinie, związku, czy innych relacjach
 • trudności związane z pracą.
Zapraszam również osoby zainteresowane własnym rozwojem.

Psychoterapia
Sesje terapeutyczne odbywają się zwykle raz w tygodniu, istnieje jednak możliwość umówienia się na inną częstotliwość spotkań. Proces terapeutyczny u każdej osoby przebiega inaczej, dlatego liczba spotkań może wynieść kilka, kilkadziesiąt, a nawet więcej.

Serdecznie zapraszam do kontaktu z Pracownią Psychoterapii i Rozwoju Osobistego „Przestrzeń Zmiany” w Rzeszowie oraz Przemyślu.


Artykuły

Psychoterapia inaczej
Psychoterapia inaczej
Dzisiaj terapeuci proponują nam terapię dostosowaną nie tylko do naszego problemu, ale przede wszystkim do osobowości.

Wideo

Kontakt

Kontakt Pracownia Psychoterapii I Rozwoju Osobistego Przestrzeń Zmiany Justyna Wojciechowska

Pracownia Psychoterapii I Rozwoju Osobistego Przestrzeń Zmiany Justyna Wojciechowska, Rzeszów

Opinie (0)

Opinie o firmie Pracownia Psychoterapii I Rozwoju Osobistego Przestrzeń Zmiany Justyna Wojciechowska