Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8231176766
Branża:

Polecane oferty

Specjalizuję się w psychoterapii integratywnej. Prowadzę terapię par, udzielam konsultacji rodzicom...
Od lat pomagam osobom z różnego rodzaju zaburzeniami psychicznymi i problemami natury emocjonalnej....
Posiadam 9-letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zyskałam zaufanie wielu pacjentów. Zajmuję s...
Od ponad 10 lat staram się pomagać moim pacjentom. Uważam, że komfort i spokój psychiczny jest niez...

O firmie

Nazywam się Robert Gutkowski i z wykształcenia jestem psychologiem. Prowadzę gabinet psychoterapii i coachingu zlokalizowany w Rzeszowie. Mój drugi gabinet działa w Dębicy. Początek mojej działalności sięga 2007 roku. Posiadam wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu wiem, jak skutecznie pomóc w trudnościach emocjonalnych dzieciom, młodzieży i dorosłym.

Oferta

Specjalizuję się w niesieniu pomocy osobom z zaburzeniami psychicznymi i problemami natury emocjonalnej. Prowadzę psychoterapie, podczas których staram się pomagać pacjentom borykającym się z nerwicami, depresjami oraz zaburzeniami psychosomatycznymi. Dokładam wszelkich starań, by odnaleźć przyczynę problemu, dzięki czemu pacjent jest w stanie go rozwiązać. W zależności od schorzenia liczba spotkań jest różna. Proponuję zarówno terapię krótkoterminową, jak i długoterminową.

Zapewniam specjalistyczne poradnictwo psychologiczne w indywidualnie zgłaszanych problemach i w stanach kryzysu emocjonalnego:
  • dzieciom
  • młodzieży
  • osobom dorosłym
Pomagam też w problemach wychowawczych, podczas spotkań terapeutycznych dla rodziców.

Zajmuję się również względnie nową metodą samorozwoju i doskonalenia jaką jest coaching. Cieszy się on rosnącą popularnością. Charakteryzuje się tym, że łączy w sobie techniki pracy psychologicznej i trenerskiej. Umożliwia uwierzenie we własne możliwości i znalezienie motywacji do realizacji postawionych sobie celów.

Podniesienie samooceny i poczucia własnej wartością łączy ze sobą proces psychoterapeutyczny oraz coachingowy. W pierwszym przypadku odnosi się on do historii pacjenta, a w drugim udziela mu wsparcia i stara wpłynąć na przyszłość. Kooperacja wyżej wymienionych technik nie zawsze jest jednak korzystna. Na przykład nerwicę lękową lepiej jest minimalizować psychoterapią. Z kolei uczniowi przygotowującemu się go egzaminów bardziej pomoże coaching. Korzystają z niego również sportowcy, biznesmeni czy aktorzy. Ponadto proponuję coaching rodzicielski.

Jako wykształcony i doświadczony psychoterapeuta w pracy nie stosuję nieskutecznych metod. Wybieram tylko te najlepsze. Działam zgodnie ze standardami International Coach Federation. Istnieje możliwość przeprowadzania coachingu drogą internetową przez Skype'a.

Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych do umówienia się na wizytę. Zapewniam, że maksymalnie zaangażuję się w każdy przypadek, by udzielić Państwu możliwie najlepszej pomocy.

Kontakt

Kontakt Gutkowski Robert. Gabinet Psychoterapii

Gutkowski Robert. Gabinet Psychoterapii, Rzeszów

Słowa kluczowe

Opinie (24)

Opinie o firmie Gutkowski Robert. Gabinet Psychoterapii

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Maksymilian
Maksymilian
5.0
21.01.2019
Psychoterapię przeprowadzono jak należy i co najważniejsze - z pożądanym skutkiem. Podejście do nas było w pełni profesjonalne, a atmosfera bardzo miła. Pan jest kulturalny i z szacunkiem odnosi się do pacjentów.
Dorota
Dorota
5.0
03.12.2018
Bardzo podoba mi się postawa tego psychologa. Nie spoczywa na laurach i nie odwala swojej roboty byle jak. Cały czas się uczy, rozwija i angażuje w pracę. Bardzo go za to szanuję i cenię.
Monika
Monika
5.0
17.11.2018
Polecam wszystkim zainteresowanym gabinet psychoterapii Roberta Gutkowskiego. Profesjonalnie podchodzi do pacjentów, trzyma się wspólnie ustalonych wytycznych i konsekwentnie realizuje cele.
Marzanna
Marzanna
5.0
13.10.2018
Po wizycie u tego coacha wzrosła moja samoocena. Chyba bardziej obiektywnie potrafię spojrzeć na niektóre kwestie i efektywniej dążyć do wyznaczonych sobie celów.
Anetka
Anetka
5.0
12.09.2018
Powyższe oponie są w 100% prawdziwie i w żadnym stopniu nie mijają się z prawdą. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc jaką otrzymałam w tym gabinecie.
Konrad
Konrad
5.0
11.08.2018
Psycholog z doświadczeniem i dużą branżową wiedzą. Jest godny zaufania. Z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu.
Kinga
Kinga
5.0
23.07.2018
Świetna pomoc psychologiczna! Właście o taką mi chodziło. Na pewno będę dalej polecać ten gabinet, bo naprawdę warto go odwiedzić.
Franciszek
Franciszek
5.0
23.06.2018
Świetny psycholog, a przede wszystkim wspaniały człowiek. Bardzo ciepła i otwarta osoba, która chce pomóc w rozwiązaniu problemów.
Mira
Mira
5.0
18.05.2018
Bardzo dziękuję za pomoc i poradnictwo psychologiczne w tych trudnych dla mnie chwilach. Terapia była czymś co było mi wtedy potrzebne.
Hania
Hania
5.0
06.04.2018
Duży plus za możliwość realizowania coachingu przez Internet. Po prostu łączysz się z terapeutą na Skypie. Można? Można! I to bez wychodzenia z domu, więc oszczędzając czas i pieniądze.
Max
Max
5.0
07.03.2018
Life Coaching stoi tu na bardzo wysokim poziomie. Da się skutecznie podbudować i zmotywować do działania. Czasami człowiek jest już po prostu zmęczony i bardzo potrzebuje ''kopniaka''. Tu go dostanie.
Roksana
Roksana
5.0
22.02.2018
Uczęszczaliśmy na spotkania psychoterapeutyczne dla rodziców. Prowadzone były w przyjemny, jednak asertywny sposób. Bardzo nam, młodym rodzicom, pomogły.
Łuki
Łuki
5.0
21.01.2018
Ciężko jest mi się otworzyć przed kimś obcym. Nawet bliskim mi osobom nie mówię o wszystkim. W tym gabinecie jednak dało się odczuć tak jakby ulgę. I chciało się to wszystko z siebie wyrzucić.
Daniel
Daniel
5.0
30.12.2017
Nasz syn jest nastolatkiem. Jak wiadomo nie jest to zbyt łatwy wiek. Mieliśmy kłopoty i musieliśmy coś z tym zrobić. Sami nie mogliśmy sobie poradzić. Pomógł nam pan Robert Gutkowski.
Franek
Franek
5.0
01.11.2017
Odkąd regularnie odwiedzam ten gabinet psychoterapii nie zauważam już jakichkolwiek objawów nerwicy. Nauczono mnie jak z nią sobie skutecznie radzić.
Jowita
Jowita
5.0
18.10.2017
Cierpiałam na depresję i dopiero po paru wizytach w gabinecie psychoterapii pana Roberta Gutkowskiego zrozumiałam jak bardzo się w sobie zamknęłam. Na szczęście otrzymałam profesjonalną pomoc.
Kamelia
Kamelia
5.0
04.09.2017
Zawsze przed ważnymi rozgrywkami udaję się na wizytę do pana Gutowskiego. Potrafi człowiek podnieść na duchu i zmotywować do treningów. Coaching pomaga, naprawdę.
Max
Max
5.0
14.08.2017
Zanim wysłuchał naszego syna przeprowadził rozmowę z nami i nam też otworzył oczy na parę kwestii. W końcu największy wpływ na dziecko i jego zachowanie mamy my. Teraz wszyscy razem pracujemy nad poprawą.
Tycjan
Tycjan
5.0
13.07.2017
Profesjonalista z pasją. Angażuję się w swoją pracę i to właśnie dlatego osiąga takie dobre rezultaty. Polecam. Naprawdę warto podjąć z nim współpracę.
Jarosław
Jarosław
5.0
30.06.2017
Certyfikaty i dyplomy tego pana są umieszczone na jego stronie internetowej. Jest tego naprawdę sporo.
Marzanna
Marzanna
5.0
14.05.2017
Coaching pierwsza klasa. Naprawdę, to działa! Moje podejście też na początku było sceptyczne, jednak teraz obróciło się o 180 stopni.
Maciek
Maciek
5.0
22.04.2017
To najlepszy gabinet psychoterapii z jakiego usług przyszło mi korzystać. Terapeuta to doświadczony człowiek o dużej merytorycznej wiedzy i doświadczeniu.
Gabriela
Gabriela
5.0
06.03.2017
Fachowa pomoc psychologiczna. Człowiek naprawdę zna się na rzeczy i wie jak podejść pacjenta, by mu rozwiązać jego problemu. Otworzył mi oczy na parę bardzo ważnych kwestii.
Dominik
Dominik
5.0
28.02.2017
Bardzo dobry psycholog i terapeuta. Profesjonalnie podchodzi do pacjentów i jest w stanie efektywnie im pomagać. W gabinecie panuje przyjazna atmosfera, co wzbudza moje zaufanie.
Zobacz więcej (14)