Słodycze, które od razu pokochasz
Słodycze, które od razu pokochasz, Pracownia Cukiernicza Zawada Beata Zawada, Korzeniówka

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7981017675
REGON: 12971444
Rok założenia:
2012

O firmie

Pracownia Cukiernicza Zawada prowadzona jest przez Beatę Zawadę. Nasz zakład jest zlokalizowany w Korzeniówce, w powiecie piaseczyńskim, na terenie województwa mazowieckiego. Zajmujemy się produkcją ciastek i innych wyrobów cukierniczych. Działamy nieprzerwanie od 2012 roku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Dobre ciasto, czy ciastko to nie tylko kwestia składników. To także doskonały przepis, a przede wszystkim wykonanie. Wszystko to wymaga doświadczenia i umiejętności. W naszej pracowni cukierniczej Zawada pracują wykwalifikowani cukiernicy, których kompetencje są niepodważalne. To ich talent sprawia, że nasze wyroby są niezwykłe i cieszą swoim smakiem wielu naszych Klientów.

Nasza oferta obejmuje wiele rodzajów wyrobów cukierniczych, a wśród nich:
  • ciastka kruche,
  • ciastka z nadzieniem,
  • ciastka z makiem i sezamem,
  • ciastka zbożowe,
  • rogaliki z nadzieniem (z różą, jabłkiem, truskawkami, wiśnią i porzeczką),
  • paluchy z makiem i sezamem.
Dodatkowo proponujemy ciastka specjalne dla osób pozostających na różnego rodzaju dietach - ciastka bez cukru, bez mąki lub dla diabetyków. Nasze wybory wyróżnia doskonały smak i naturalny skład, wykorzystujemy bowiem najlepsze składniki pochodzące od sprawdzonych producentów. Ciągle poszerzamy naszą ofertę. Szczególnie kierujemy naszą propozycję do sklepów, czy hurtowni spożywczych. Dostarczamy świeży i najwyższej jakości towar.

Zawsze w pełni angażujemy się w podejmowane działania. Cukiernictwo to przede wszystkim pasja, która zamieniła się w pracę. Chęć oferowania naszym Klientom najlepszych wyrobów cukierniczych to dla nas niesłabnąca motywacja, a ich zadowolenie i zaufanie oraz to, że wciąż do nas wracają to wymarzona nagroda.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do spróbowania naszych wyrobów.

Wideo

Kontakt

Kontakt Pracownia Cukiernicza Zawada Beata Zawada

Pracownia Cukiernicza Zawada Beata Zawada, Korzeniówka

Opinie (18)

Opinie o firmie Pracownia Cukiernicza Zawada Beata Zawada

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Dawid
Dawid
5.0
12.06.2019
Robią co do nich należy i robią to bardzo dobrze. Solidna cukiernia, poleciłem znajomym i teraz oni również zajadają się ich wyrobami.
Kamil
Kamil
5.0
24.05.2019
W Zawadzie nie ma pracy na pół gwizdka, jakiejś fuszerki. Jeszcze nie trafiłem na złą partię ich ciastek, czy innych wyrobów. Nie pozwalają sobie na amatorszczyznę.
Ewelina
Ewelina
5.0
05.04.2019
Ich ciastka i rogale to jeden z lepiej sprzedających się produktów w moim sklepie. Już się zrobiły sławne wśród klientów. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Zawadą.
Artur
Artur
5.0
25.03.2019
Chętnie polecam ich dalej, bo na to zasługują. Za jakość i podejście do klienta.
Ireneusz
Ireneusz
5.0
26.02.2019
Kupuję u nich ciastka dla diabetyków. Wiele zakładów nie ma tego typu wyrobów, ale oni pomyśleli o osobach takich, jak ja, co mnie niezwykle cieszy.
Damian
Damian
5.0
17.01.2019
Bardzo lubię ich ciastka z makiem. Mają wyjątkowy smak, a mak jest dobrze wyczuwalny. Serdecznie polecam.
Beata
Beata
5.0
30.12.2018
Absolutnie żadnych zastrzeżeń do ich wyrobów. Rzemieślnicza robota i dla mnie najlepszy tego typu zakład w rejonie.
Nikodem
Nikodem
5.0
23.11.2018
Już całą rodzinę zaraziłem ich wyrobami. Teraz nie ma takiej możliwości, żeby ich ciastka nie znajdowały się u nas w domu. Super.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
05.10.2018
Od lat mam do czynienia z ich produktami i muszę powiedzieć, że nie zauważyłem żadnego pogorszenia jakości, jak to często bywa. Tutaj zaś był wysoki poziom i nadal jest wysoki poziom. Profesjonaliści.
Jędrzej
Jędrzej
5.0
24.09.2018
Jeśli już jeść słodycze to przynajmniej te dobre. I takie właśnie proponuje Zawada. Nigdy nie oszczędzają na jakości i nie schodzą poniżej pewnego poziomu.
Grażyna
Grażyna
5.0
12.08.2018
Rogaliki i paluchy z tej cukierni na stałe goszczą w moim domu. Są świeże i bardzo smaczne, nie mają tego sztucznego posmaku, jak niektóre produkty. Warto spróbować.
Kuba
Kuba
5.0
30.07.2018
Smak i jakość - to się czuje od pierwszego ugryzienia. Dla mnie klasa.
Olka
Olka
5.0
02.06.2018
Zawada to rzetelna cukiernia, która ma bardzo dobre wyroby cukiernicze. W porównaniu z wieloma innymi, podobnymi zakładami wypadają naprawdę dobrze. Polecam.
Aleksy
Aleksy
5.0
09.05.2018
Biorę do swojego sklepu ich ciastka, bo klienci cały czas o nie pytają. To udana współpraca, która trwa już od wielu lat i raczej nic jej nie grozi. Dobra cukiernia, bez dwóch zdań.
Przemek
Przemek
5.0
18.04.2018
Cukrzycy idzie dostać, bo nie można przestać jeść ich ciastek! Są po prostu pyszne, czuć, że ktoś poświęcił temu dużo czasu i uwagi.
Justyna
Justyna
5.0
28.03.2018
To pracownia cukiernicza, która zdecydowanie stawia na jakość. Jeszcze mi się nie zdarzyło jeść od nich złych ciastek. Jak najbardziej na plus.
Iza
Iza
5.0
28.02.2018
Bardzo smaczne ciastka, nic im nie brakuje. Serdecznie polecam.
Edyta
Edyta
5.0
14.01.2018
Uwielbiam ich ciastka! Zawsze pyszne i świeże, doskonałe do kawy, czy herbaty. To moja ulubiona przekąska z rana. Jestem i pozostanę stałą klientką, bo Zawada ma po prostu doskonałe wyroby.