przyjazna Kamieniarze, Prac-Kam Grzelińscy Pracownia kamieniarska Inez Grzelińska, Rożno-Parcele

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
09:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8911275148
REGON: 340573178
Rok założenia:
2009
Branża:

O firmie

Pracownia kamieniarska Grzelińscy powstała w 1896 roku. Nasza siedziba znajduje się w Rożnie-Parcelach, w województwie kujawsko-pomorskim. Zajmujemy się obróbką kamieni naturalnych, które sprowadzamy dla Klientów z całego świata.

Oferta

Nasza pracownia działa zgodnie z wieloletnimi tradycjami kamieniarskimi przekazywanymi nam z pokolenia na pokolenie. Zawód kamieniarza łączy ze sobą umiejętności manualne, wyuczone rzemiosło oraz sztukę. Dziś nasza firma z dumą prezentuje swoje wyroby kamieniarskie, tworzone z wysokiej jakości surowców, jakim jest kamień granitowy, marmur, trawertyn oraz konglomeraty. Z wymienionych materiałów produkujemy:
 • nagrobki granitowe,
 • nagrobki pojedyncze,
 • nagrobki podwójne,
 • nagrobki dziecięce,
 • nagrobki klasyczne i nowoczesne,
 • pomniki cmentarne,
 • nagrobki na wymiar,
 • elementy dekoracyjne nagrobków.
Nagrobki granitowe są produkowane od dziesiątek lat, ponieważ materiał wykonania odznacza się wysoką odpornością na uderzenia mechaniczne, zarysowania oraz działania promieni słonecznych i mrozów. Wielobarwny oraz unikatowy kamień doskonale nadaje się do produkcji eleganckich płyt nagrobkowych, których pielęgnacja nie jest trudna ani czasochłonna.

Oprócz projektowania oraz produkcji pomników cmentarnych zapewniamy Klientom również sprawny montaż nagrobków podwójnych i pojedynczych oraz wykonanie liter nagrobnych.

Kamienie naturalne mają zawsze unikatowe i niepowtarzalne kolory oraz wzory, dlatego służą nam również do wytwarzania elementów wykończeniowych. Z tak pięknych materiałów jak trawertyn, marmur, czy granit produkujemy:
 • schody kamienne,
 • posadzki kamienne,
 • parapety kamienne,
 • blaty kamienne,
Osoby zainteresowane zamówieniem elementów wykończeniowych do swojego mieszkania, biura, czy firmy, zapraszamy serdecznie do kontaktu - Pracownia kamieniarska Grzelińscy w Roźnie-Parcelach.

Kontakt

Kontakt Prac-Kam Grzelińscy Pracownia kamieniarska Inez Grzelińska

Prac-Kam Grzelińscy Pracownia kamieniarska Inez Grzelińska, Rożno-Parcele

Opinie (5)

Opinie o firmie Prac-Kam Grzelińscy Pracownia kamieniarska Inez Grzelińska


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Łukasz
Łukasz
5.0
30.05.2022
Widać, że znają się na obróbce kamienia. Z granitu wykonali bardzo ładny nagrobek razem z elementami dekoracyjnymi.
Mikołaj
Mikołaj
5.0
11.03.2022
Potrafili zaprojektować bardzo ładny nagrobek dla obojga naszych rodziców. Podwójny pomnik jest solidny i przede wszystkim dobrze zamontowany. Nie mamy problemu z zapadaniem się ziemi.
Dorota
Dorota
5.0
24.01.2022
Polecam serdecznie pracownię Grzelińskich. To uczciwi ludzie, którzy bardzo szybko postawili pomnik granitowy mojej mamie. Nagrobek, który wykonali, jest przepiękny! Ma elegancką płytę z solidnego granitu i niestraszne mu żadne mrozy ani zła pogoda.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
10.10.2013
POPIERAM I POLECAM!!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
19.03.2013
firma godna polecenia. Korzystałam z ich usług w zeszłym roku i naprawdę warto.