Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8991274457
REGON: 932919144
Rok założenia:
2003
Branża:

Polecane oferty

Wrocław, Dokerska 12, Biuro Handlowe
Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu okien PCV, drewnianych i aluminiowych. Oferujemy duży w...
Wrocław, Swojczycka 1
Nasze produkty sprzedajemy głównie na rynku krajowym i w okolicach Wrocławia. Jednak ok 40% towarów...
Wrocław, Gospodarska 1, (róg ul. Miłoszyckiej Teren ARKADIUS)
Głównym profilem firmy Okno Prim są usługi z zakresu sprzedaży i montażu okien oraz drzwi. Posiadam...

O firmie

Firmę Sorex prowadzoną przez Piotra Bracichowicza znajdą Państwo we Wrocławiu. Na rynku jesteśmy od 1997 roku, oferując kompleksowa obsługę w zakresie sprzedaży oraz montażu stolarki okiennej i drzwiowej. W ofercie posiadamy produkty renomowanych marek, co gwarantuje ich najwyższą jakość.

Oferta

Szukasz energooszczędnych okien w dobrej cenie? U nas znajdziesz szeroki wybór nowoczesnych okien PCV. Jako doświadczeni fachowcy zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy, począwszy od przeprowadzenia precyzyjnych pomiarów, poprzez dostawę zamówionych produktów, a skończywszy na fachowym montażu.

Proponujemy pełną gamę okien niemieckiej firmy Veka wyróżniających się najwyższą trwałością, doskonałymi parametrami technicznymi oraz bogatym wyposażeniem. Dostępne są w czterech wariantach. Wykonane są z profili okiennych najwyższej klasy jakościowej. Profile służą wysokiej stabilności ram oraz zapewniają dużą odporność na zmiany temperatur. Dodatkowym atutem jest komfort akustyczny. Dysponujemy także oknami firmy Drutex, który słynie z produkcji najlepszej stolarki okienno-drzwiowej. Pomagamy w wyborze odpowiednich rozwiązań.

Posiadamy bogaty wybór markiz tarasowych i balkonowych wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Charakteryzują się oryginalnym wyglądem, wysoką trwałością oraz funkcjonalnością. Markizy można zamówić w wersji z kasetą, w półkasecie, w pełnej kasecie lub bez kasety.

Prowadzimy również sprzedaż oraz montaż:
  • bram garażowych: segmentowych, roletowych, rozwiernych i uchylnych
  • żaluzji fasadowych
  • rolet zewnętrznych aluminiowych
  • pergoli tarasowych z ruchomym dachem
  • rolet dzień-noc
Dzięki systemom stolarki aluminiowej Aluprof jesteśmy w stanie wykonywać estetyczne zabudowy okien i drzwi. Oferujemy także stolarkę przeciwpożarowa oraz rozmaite modele drzwi.

Zapraszamy do składania zamówień.


Kontakt

Kontakt PPHU Sorex P. Bracichowicz

PPHU Sorex P. Bracichowicz, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie PPHU Sorex P. Bracichowicz