Sprzedaż oraz skup zbóż i handel nawozami
Sprzedaż oraz skup zbóż i handel nawozami , PPHU Agropol s.c. Edyta I Adam Skwarscy, Dzierzążnia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5671903660
Rok założenia:
2012
Branża:

O firmie

Firma Agropol działa od 2012 roku i została założona przez Edytę i Adama Skwarskiego. Nasza siedziba znajduje się w Dzierząźni, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się handlem zbóż i dystrybucją nawozów.

Oferta

Jako kadra firmy Agropol wiemy, że to właśnie produkcja zbóż należy do jednych z najważniejszych gałęzi rolnictwa w Polsce i to od niej zależy poziom gospodarki żywnościowej w całym kraju. Warto przy tym dodać, że to właśnie mazowsze od wielu lat ma jeden z największych udziałów w powierzchni zasiewów, zbiorów oraz skupu plonów rolnych w porównaniu do innych województw.

Nasza firma pragnie wspierać lokalną gospodarkę oraz rolników i oferuje im następujące usługi:
  • skup i sprzedaż zbóż,
  • magazynowanie oraz transport zbóż,
  • skup i sprzedaż rzepaku,
  • sprzedaż nawozów,
  • sprzedaż wapna luzowego.
Zboża, jakie najczęściej uprawia się w Polsce to pszenica, pszenżyto, jęczmień, żyto i owies. Są to produkty zarówno konsumpcyjne, jak i paszowe, których jakość zależy między innymi od warunków glebowych, na jakich się je uprawia. Dlatego Klientom polecamy zakup sprawdzonych nawozów oferowanych przez naszą firmę, a w tym wapna luzowego prosto z polskich kopalni! Ten pierwiastek ma ogromne znaczenie w prawidłowym rozwoju roślin oraz ich systemu korzeniowego. Poza tym wapno poprawia samą jakość gleby i przywraca jej właściwy odczyn, a także eliminuje toksyczny glin. Warto więc zaplanować odpowiednie zabiegi agrotechniczne z wykorzystaniem tego nawozu, aby zwiększyć wydajność poszczególnych upraw.

Nasza firma chętnie doradza rolnikom i oprócz sprzedaży wapna luzowego oferuje im również transport oraz magazynowanie zbóż. Wszystkie te procesy realizujemy zgodnie z wymogami Unii Europejskiej oraz nadanymi nam certyfikatami GMP+ B3 i GMP+ B4 oraz według z systemu KZR INiG. Stosujemy się do obowiązujących wymagań jakościowych i bezpieczeństwa pasz.

Zachęcamy do współpracy - firma Agropol w Dzierzążni.

Artykuły

Zastosowanie wapna luzowego w rolnictwie - oferta PPHU Agropol
Zastosowanie wapna luzowego w rolnictwie - oferta PPHU Agropol
Dowiedz się, jak wapno luzowe wpływa na poprawę jakości gleby i plonów w rolnictwie, jakie są jego korzyści oraz jak skorzystać z oferty firmy PPHU Agropol.
Agropol s.c. Edyta i Adam Skwarscy - handel zbożem i rzepakiem
Agropol s.c. Edyta i Adam Skwarscy - handel zbożem i rzepakiem
Agropol to doskonały wybór dla tych, którzy szukają niezawodnego partnera w handlu zbożem i rzepakiem. Oferują także magazynowanie i transport zbóż i rzepaku.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt PPHU Agropol s.c. Edyta I Adam Skwarscy

PPHU Agropol s.c. Edyta I Adam Skwarscy, Dzierzążnia

Opinie (0)

Opinie o firmie PPHU Agropol s.c. Edyta I Adam Skwarscy


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.