Pośrednictwo ubezpieczeń z dojazdem do Klienta
Pośrednictwo ubezpieczeń z dojazdem do Klienta, Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Bogusław Boś Monika Boś, Gdynia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5861328590
REGON: 191756215
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Nazywam się Bogusław Boś. Wspólnie z Moniką Boś jesteśmy pośrednikami ubezpieczeniowymi. Prowadzimy swoje własne biuro, które mieści się w Gdyni. Od 1992 roku doradzamy Klientom przy wyborze najkorzystniejszych ofert ubezpieczeń.

Oferta

Oferta naszego biura pośrednictwa ubezpieczeniowego obejmuje dziesiątki propozycji od różnych firm ubezpieczeniowych. Na Państwa prośbę wyszukamy ubezpieczenie najbliższe Państwa oczekiwaniom. Jeśli zależy Państwu na niskiej składce ubezpieczeń, z chęcią znajdziemy najtańsze oferty. To Państwo decydują o dodatkach, które zostaną dołączone do Państwa polisy.

Współpracując z nami, nie muszą się Państwo obawiać o dotrzymanie terminów opłaty swojej polisy. Na bieżąco będziemy Państwa informować o ewentualnych zaległościach lub zbliżających się opłatach. Jeżeli nasz Klient z jakiegoś powodu nie może dotrzeć do biura ubezpieczeń, bezproblemowo do niego przyjedziemy.

Dla naszych Klientów proponujemy między innymi takie ubezpieczenia jak:
  • ubezpieczenia majątkowe,
  • ubezpieczenia komunikacyjne,
  • ubezpieczenia dla zakładów pracy,
  • ubezpieczenia rolne,
  • ubezpieczenia turystyczne,
  • ubezpieczenia transportowe,
  • grupowe ubezpieczenia na życie.
Każde z tych ubezpieczeń zawiera dodatki, które mogą korzystnie zadbać o Państwa bezpieczeństwo. Po więcej informacji zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do odwiedzenia naszego biura osobiście w Gdyni.

Artykuły

Przydatne informacje na temat ubezpieczeń turystycznych
Przydatne informacje na temat ubezpieczeń turystycznych
Co charakteryzuje ubezpieczenia turystyczne? Jakie mamy możliwości jeśli chodzi o ubezpieczenie turystyczne? Skąd możemy je wziąć? Dowiedz się w artykule.

Wideo

Kontakt

Kontakt Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Bogusław Boś Monika Boś

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Bogusław Boś Monika Boś, Gdynia

Opinie (2)

Opinie o firmie Pośrednictwo Ubezpieczeniowe Bogusław Boś Monika Boś

Średnia ocen

4.5

Opinie użytkowników

Kamila
Kamila
4.0
04.01.2020
Cieszę się, że wybraliśmy akurat to biuro ubezpieczeń. Bardzo rzetelni i sympatyczni pracownicy. Bardzo dużo ofert ubezpieczeń. Zawsze przypominają, kiedy zbliża się termin zapłaty OC. Polecam.
Iwona
Iwona
5.0
28.11.2019
Biuro ubezpieczeń Pana Bogusława i Pani Moniki bardzo mi pomogło. Nie mogłam zdecydować się na firmę, w której się ubezpieczę. Państwo przedstawili mi propozycję każdej z firm. Oferowane przez nich dodatki, składki i sumę ubezpieczeń. Dzięki nim udało mi się podjąć wybór.