Ochrona ubezpieczeniowa i ubezpieczeniowe produkty inwestycyjne
Ochrona ubezpieczeniowa i ubezpieczeniowe produkty inwestycyjne, Pośrednictwo Finansowo - Ubezpieczeniowe Katarzyna Włodarczyk, Ciechanów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5272573209
Rok założenia:
2022
Branża:

O firmie

Katarzyna Włodarczyk z Ciechanowa to doświadczona agentka ubezpieczeniowa, działająca w Pośrednictwie Finansowo-Ubezpieczeniowym. Jej oferta skierowana jest do osób, które pragną zabezpieczyć siebie i swoich bliskich w różnych obszarach życia. Dla tych, którzy chcą mieć pewność, że nieprzewidziane zdarzenia nie zakłócą ich planów, propozycje Katarzyny Włodarczyk są godne uwagi.

Oferta

Jako profesjonalna agentka ubezpieczeniowa oferuje szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych. Dla posiadaczy nieruchomości, zarówno tych już wybudowanych, jak i w trakcie budowy, oferuje kompleksowe ubezpieczenia nieruchomości, dbając o ochronę przed nieprzewidzianymi sytuacjami. Obejmuje to także ubezpieczenia mienia, które są kluczowe dla zapewnienia spokoju i bezpieczeństwa w życiu codziennym.

W obszarze ochrony osobistej Katarzyna Włodarczyk proponuje ubezpieczenia NNW w życiu prywatnym, gwarantujące wsparcie finansowe w przypadku nieszczęśliwych wypadków. Ponadto oferuje ubezpieczenia zdrowotne z prywatną opieką zdrowotną, umożliwiające szybki dostęp do wysokiej jakości świadczeń medycznych.

Dla rodziców z małymi dziećmi agentka proponuje ubezpieczenia dzieci szkolnych i przedszkolnych.

Katarzyna Włodarczyk nie zapomina także o obszarze ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej (OC) w życiu prywatnym i zawodowym. Dla przedsiębiorców proponuje kompleksowe ubezpieczenia dla firm oraz ubezpieczenia grupowe pracowników, dbając o bezpieczeństwo zarówno pracodawców, jak i pracowników.

Dodatkowo zajmuje się doradztwem obejmującym produkty ubezpieczeniowo-inwestycyjne. Dzięki temu można skorzystać z atrakcyjnych rozwiązań, które pomogą gromadzić i pomnażać kapitał na przyszłość.

Aby uzyskać więcej szczegółów i skorzystać z bogatej oferty Katarzyny Włodarczyk, zaprasza do kontaktu telefonicznego.

Artykuły

Ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie grupowe – informacje od firmy Pośrednictwo Finansowo - Ubezpieczeniowe Katarzyna Włodarczyk
Ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie grupowe – informacje od firmy Pośrednictwo Finansowo - Ubezpieczeniowe Katarzyna Włodarczyk
Zarówno ubezpieczenie na życie, jak i ubezpieczenie grupowe mają na celu zabezpieczenie finansowe rodziny w przypadku nieprzewidzianych sytuacji. Przeczytaj!

Wideo

Kontakt

Kontakt Pośrednictwo Finansowo - Ubezpieczeniowe Katarzyna Włodarczyk

Pośrednictwo Finansowo - Ubezpieczeniowe Katarzyna Włodarczyk, Ciechanów

Opinie (0)

Opinie o firmie Pośrednictwo Finansowo - Ubezpieczeniowe Katarzyna Włodarczyk


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.