Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9461753009
REGON: 430322860
Rok założenia:
2008

O firmie

Ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy Posejdon zlokalizowaliśmy w Łazach, na terenie województwa zachodniopomorskiego. Naszym ośrodkiem zajmuje się Henryka Ćwiek. Działalność prowadzimy od 2008 roku.

Oferta

Nasz ośrodek rekreacyjno-wypoczynkowy zbudowany jest w bardzo korzystnej lokalizacji. Z naszego ośrodka jest tylko 100 metrów od piaszczystej plaży. Powierzchnia terenu domu wczasowego wynosi 2 hektary, co pozwala na komfort oraz poczucie prywatności. Posiadamy miejsca noclegowe w 3-, 4- i 5-osobowych pokojach. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, a niektóre z nich w TV.

Ponadto, w naszym ośrodku znajduje się:
  • sala TV,
  • sala disco,
  • basen,
  • siłownia,
  • sala do gry w ping-ponga.
Nasz ośrodek wyposażony jest w przestronną stołówkę, w której oferujemy zdrowe i smaczne dania. Zapraszamy zarówno osoby starsze, jak i rodziny z dziećmi. Wokół ośrodka znajdują się tereny zieleni z boiskami sportowymi, placami zabaw i obszarami rekreacyjnymi. Sprzyja to wycieczkom rowerowym, spacerom oraz zabawom z dziećmi.

Dodatkowo organizujemy imprezy okolicznościowe. Proponujemy wczasy wypoczynkowe, wczasy dla matki z dzieckiem, kolonie letnie i zielone szkoły.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z naszych usług. Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Posejdon Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Wczasy Kolonie

Posejdon Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Wczasy Kolonie, Łazy

Opinie (0)

Opinie o firmie Posejdon Ośrodek Rekreacyjno-Wypoczynkowy Wczasy Kolonie


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Tagi