Pełen zakres testów alergicznych
Pełen zakres testów alergicznych, Poradnia Alergologg i Pediatrii. Alergolog, Specjalista Chorób Dziecięcych , dr n. med. Marek Paśnicki, Żary

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 18:00
Wt.
09:00 - 18:00
Śr.
09:00 - 20:00
Cz.
09:00 - 18:00
Pt.
09:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9281874929
REGON: 978005112
Rok założenia:
1997

O firmie

Nazywam się Marek Paśnicki i jestem lekarzem alergologiem oraz specjalistą chorób dziecięcych. Prowadzę poradnię alergologii i pediatrii, której siedziba zlokalizowana jest w Żarach, na terenie województwa lubuskiego. Działalność rozpocząłem w 2002 roku. Mam doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje.

Oferta

Pragnę Państwu zaproponować swoje usługi, mające na celu znaczącą poprawę zdrowia i komfortu życia. Proponuję diagnostykę oraz leczenie objawowe i immunoterapię swoistą chorób alergicznych. Świadczę usługi zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci. Przyjmuję w ramach umowy z NFZ i prywatnie. W mojej ofercie można znaleźć testy alergologiczne wziewne, pokarmowe oraz kontaktowe. Prowadzę odczulanie. Do zakresu świadczonych przeze mnie usług należy spirometria. Ponadto oferuję analizę krwi.

Podejmę się leczenia alergicznego zapalenia spojówek i nieżytu błony śluzowej nosa. Pomagam w przypadku atopowego zapalenia skóry, pokrzywki i astmy oskrzelowej. Proponuję leczenie uczulania na osy bądź pszczoły, a także nietolerancji pokarmowej. Oferuję rozmaite testy alergiczne, takie jak np. testy punktowe skórne z alergenami pokarmowymi lub wziewnymi, śródskórne i płatkowe. Zajmuję się rhinomanometrią. Uzupełnienie mojej oferty stanowi przeprowadzanie testów prowokacji dospojówkowej oraz test prowokacji nosowej alergenem.

Na mojej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań proszę o kontakt telefoniczny.

Artykuły

Jakie są objawy alergii?
Jakie są objawy alergii?
Za objawy alergii odpowiada wiele czynników. W razie pojawienia się któregoś z objawów, warto jak najszybciej udać się do doświadczonego specjalisty.

Wideo

Kontakt

Kontakt Poradnia Alergologg i Pediatrii. Alergolog, Specjalista Chorób Dziecięcych , dr n. med. Marek Paśnicki

Poradnia Alergologg i Pediatrii. Alergolog, Specjalista Chorób Dziecięcych , dr n. med. Marek Paśnicki, Żary

Opinie (1)

Opinie o firmie Poradnia Alergologg i Pediatrii. Alergolog, Specjalista Chorób Dziecięcych , dr n. med. Marek Paśnicki

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Eryk
Eryk
5.0
23.05.2019
Jestem zachwycony z wizyty u Pana doktora Marka Paśnickiego. Jestem mu wdzięczny za pomoc w nieciekawej sytuacji zdrowotnej. Pozdrawiam Panie Marku.