Baseny ogrodowe wraz z akcesoriami
Baseny ogrodowe wraz z akcesoriami , Pool & Garden Party s.c., Poznań

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7851799372
REGON: 360427410
Rok założenia:
2015

O firmie

Pool & Garden Party to firma z Poznania. Od lat zajmuje się dostarczaniem basenów i różnych akcesoriów do zabawy w wodzie. Prowadzi sklep internetowy.

Oferta

Aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu przypadnie do gustu nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Szeroka oferta produktów, które przeznaczone są do użytku ogrodowego, znajduje się w sklepie Pool & Garden Party. Firma jest oficjalnym przedstawicielem marki Intex i to właśnie wyroby tego producenta przede wszystkim można znaleźć w ofercie. Firma sprzedaje:
  • ogrodowe baseny rozporowe,
  • ogrodowe baseny stelażowe,
  • ogrodowe baseny dmuchane,
  • dmuchane SPA ogrodowe.
Do basenów można dokupić pompki, filtry, podgrzewacze wody basenowej i odkurzacze basenowe. Dostępne są również drabinki basenowe, pokrywy basenowe i maty pod baseny. Do basenów sprzedawane są także lampy, lodówki pływające, głośniki pływające i zabawki. Są to zabawki dmuchane, przez to bezpieczne dla użytkowników. Wśród nich znajdują się zestawy do siatkówki, kosze do zabaw z piłą i bramki.

W sprzedaży są także części zamienne, np. uszczelki i złączki oraz chemia basenowa. Chemia obejmuje środki do regulacji pH, dezynfekcji, zwalczania glonów i flokulacji oraz koagulacji.

Pool & Garden Party oferuje również dmuchane pontony, deski SUP i kajaki oraz dmuchane meble. Są to sofy, fotele i kanapy do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz. Do zabaw na plaży polecane są materace, koła i piłki, a do nauki pływania deseczki, kamizelki i rękawki.

Zakupów wymienionych basenów i innych akcesoriów można dokonać na stronie internetowej. By dowiedzieć się więcej o ofercie, warto się skontaktować z Pool & Garden Party telefonicznie oraz e-mailowo.

Kontakt

Kontakt Pool & Garden Party s.c.

Pool & Garden Party s.c., Poznań

Opinie (2)

Opinie o firmie Pool & Garden Party s.c.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Nika L.
Nika L.
5.0
19.09.2019
Szeroki asortyment basenów ogrodowych, jacuzzi, łóżek dmuchanych. Szybka realizacja zamówień. Warto pomyśleć o zakupach przed sezonem. Produkty do wykorzystania przez cały rok.
Waldek M.
Waldek M.
5.0
22.08.2017
Polecam sklep Poolgardenparty.pl Dobrze mi doradzili podczas zakupów. Kupiłem u nich basen i akcesoria. Posiadają bardzo dużą ofertę basenów, akcesorii basenowych, pontonów, materacy i łóżek dmuchanych. Zakupiony basen (jeden z największych jakie maja w ofercie) sprawdzłl się doskonale, mimo kapryśnego lata. Bardzo bogata oferta i atrakcyjne ceny sprawiają, iż trzeba się bardzo hamować przy zakupach aby nie nadwyrężyć budżetu domowego :). Polecam, bo sam będę ponownie zaglądał do ich sklepu