Wynajem noclegu niedaleko Warszawy
Wynajem noclegu niedaleko Warszawy, Pokoje do wynajęcia Piaseczno, Piaseczno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1231527914

O firmie

Pokoje do wynajęcia Piaseczno ma siedzibę w Piasecznie, na terenie województwa mazowieckiego. Firma została założona w roku 2023 i oferuje usługi z zakresu noclegów. Jej właścicielem jest Zhanna Nazarova. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie dodatkowych pytań - do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Oferta

Przede wszystkim zajmujemy się wynajmowaniem pokojów niedaleko Warszawy. Samo ulokowanie hotelu sprawia, że dojazd do stolicy kraju oraz jej wygodne zwiedzanie pod kątem turystycznym, kulturowym, ale również podróż w celach zawodowych będzie niezwykle łatwa oraz przyjemna. Funkcjonujemy na takich stronach jak booking czy airbnb, gdzie też możecie Państwo dokonać rezerwacji.

W naszej ofercie znaleźć można pokoje 2-, 4-, 5-, 6-, 7-, a także 8-osobowe. Przystosowane są one do osób indywidualnych, całych rodzin wraz z dziećmi, a także pracowników sezonowych, zakontraktowanych lub kadr firm. Proponujemy noclegi jednorazowe, jak również przyjmujemy osoby na pobyt długoterminowy.

Wszystkie posiadane przez nas apartamenty przystosowane są do konkretnych potrzeb gości. Wyposażone są one w łazienkę, niezbędne meble do komfortowego wypoczynku, a także Wi-Fi. Dodatkowo obiekt jest monitorowany przez całą dobę, a przy nim znajduje się własny ogród czy parking, gdzie można bezproblemowo zostawić własny pojazd.

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Pokoje do wynajęcia Piaseczno

Pokoje do wynajęcia Piaseczno, Piaseczno

Opinie (0)

Opinie o firmie Pokoje do wynajęcia Piaseczno


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.