Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 6340133269
Branża:

O firmie

Ślusarstwo, Pogotowie zamkowe Wrocław Awaryjne otwieranie samochodów otwieranie mieszkań naprawa i wymiana zamków, Wrocław Działalność firmy ABC Zabezpieczeń z powodzeniem prowadzimy od ponad dwudziestu lat. Wieloletnie doświadczenie w zakresie ślusarstwa przyczyniło się do tego, że zyskaliśmy liczne grono zaufanych i stałych Klientów. Zasięg naszych usług obejmuje teren całego kraju, a jeden z naszych oddziałów znajduje się we Wrocławiu. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych usług.

Oferta

Główny profil ABC Zabezpieczeń koncentruje się na świadczeniu kompleksowych usług ślusarskich. Z przyjemnością udzielamy pomocy w sytuacji, gdy nie możecie Państwo otworzyć drzwi od mieszkania, garażu, piwnicy czy innego pomieszczenia. W naszym pogotowiu ślusarskim jesteśmy dyspozycyjni przez całą dobę, więc świadczymy usługi również w nagłych przypadkach - także w niedzielę i święta. Wyróżniamy się przede wszystkim szybkością reakcji na zgłoszony przez Klienta problem. Po otrzymaniu zgłoszenia wysyłamy ekipę naszych specjalistów na wskazane przez Państwa miejsce.

W ramach pogotowia ślusarskiego zajmujemy się awaryjnym otwieraniem drzwi do domów czy mieszkań. Specjalizujemy się również w awaryjnym otwieraniu samochodów. Jeśli zatrzasnąłeś kluczyki w samochodzie, zablokowałeś stacyjkę bądź zgubiłeś klucze do samochodu, zadzwoń do nas, a uzyskasz pomoc od naszych wykwalifikowanych techników, którzy otworzą samochód szybko i bezpiecznie bez żadnych dodatkowych szkód i zniszczenia zamka.

Podejmujemy się również montażu i wymiany zamków antywłamaniowych, zarówno prostych zamków nawierzchniowych, jak i bardziej skomplikowanych zamków antywłamaniowych czy patentowych. Oferujemy Państwu kompleksową naprawę zamków, w tym również unikalnych czy zabytkowych.

Świadczymy kompleksowe usługi dotyczące:
 • wykonania elektromechanicznych systemów zamknięć: elektronicznych kluczy i wkładek, zamków na karty zbliżeniowe
 • montażu mechanicznych zabezpieczeń antywłamaniowych
 • wykonania systemów antywłamaniowych okablowanych i nieokablowanych
 • montażu kamer oraz tworzenia systemu monitoringu
 • wykonania systemów klucza Master-Key
Kolejny aspekt naszej działalności skupia się na sprzedaży, montażu, konserwacji oraz całodobowym serwisie mechanicznych i elektronicznych zabezpieczeń z wyszczególnieniem systemów alarmowych, telewizji przemysłowej CCTV czy domofonów. Prowadzimy sprzedaż drzwi antywłamaniowych i zamków antywłamaniowych.

Posiadamy szeroki wybór:
 • wkładek patentowych
 • okuć budowlanych i antywłamaniowych
 • systemów kontroli dostępu
 • systemów kluczy Master Key
 • zamków hotelowych na kartę
 • zamków szyfrowych
Nasi pracownicy dokonują również profesjonalnego serwisu zamków Gerda, Dierre czy Mottura. Ślusarstwo nie jest tylko naszą pracą - to także pasja, którą od wielu lat rozwijamy i się spełniamy. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych pracowników zyskaliśmy opinię profesjonalnej i rzetelnej firmy, której można zaufać. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi cechujące się wysoką jakością i nowoczesnością. Stawiamy na nieustanny rozwój i poszerzanie swoich kompetencji, dlatego uczestniczymy w szkoleniach prowadzonych przez producentów zamków i zabezpieczeń. Wyróżniamy się ogromną wiedzą w zakresie unikalnych rozwiązań patentowych, dzięki czemu możemy interweniować w każdym przypadku. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na wszystkie wykonane przez nas prace.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych kompleksowych usług!

Kontakt

Kontakt Pogotowie zamkowe Wrocław Awaryjne otwieranie samochodów otwieranie mieszkań naprawa i wymiana zamków

Pogotowie zamkowe Wrocław Awaryjne otwieranie samochodów otwieranie mieszkań naprawa i wymiana zamków, Wrocław

Opinie (1)

Opinie o firmie Pogotowie zamkowe Wrocław Awaryjne otwieranie samochodów otwieranie mieszkań naprawa i wymiana zamków

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Anna
Anna
5.0
21.07.2017
Mieszkam w domku jednorodzinnym. Niedawno zdarzyło mi się zatrzasnąć drzwi, nie wiedziałam co zrobić. Wtedy sąsiadka poleciła mi tą firmę. Rewelacja, w krótkim czasie byli na miejscu, sprawa załatwiona szybko, sprawnie i w konkurencyjnej cenie. Polecam oczywiście.