Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 6340133269
REGON: 270674730
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Ślusarstwo, Pogotowie zamkowe Gdańsk Awaryjne otwieranie samochodów otwieranie mieszkań naprawa i wymiana zamków, Gdańsk ABC Zabezpieczeń działa na polskim rynku ślusarskim od ponad 20 lat. Firma zatrudnia doskonały zespół ślusarzy i dysponuje specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu wszystkie usługi , w tym awaryjne otwieranie zamków oraz awaryjne otwieranie samochodów wykonujemy bezinwazyjnie, solidnie i terminowo.

Nasz oddział zlokalizowany jest w Gdańsku, lecz mamy również swoje filie w innych dużych oraz mniejszych miastach, obejmując swoim zasięgiem całą Polskę.

Oferta

Naszą ofertę stanowią kompleksowe usługi ślusarskie, które świadczymy w całej Polsce. Specjalizujemy się w awaryjnym otwieraniu samochodów oraz otwieraniu drzwi i zamków. Zajmujemy się również naprawą drzwi i zamków, montażem zamków antywłamaniowych oraz montażem i naprawą zamków drzwiowych.

Posiadamy 20-letnie doświadczenie w branży ślusarskiej, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Chcąc zapewnić kompleksową obsługę każdego klienta, cały czas uczestniczymy w dodatkowych kursach i szkoleniach, które organizowane są przez najlepszych producentów zamków i zabezpieczeń antywłamaniowych.

Oferujemy pogotowie ślusarskie, czyli awaryjne otwieranie drzwi niezbędne w sytuacjach, gdy zgubiliśmy klucze, nie możemy otworzyć mieszkania, garażu, piwnicy lub innego pomieszczenia. Ponadto prężny rozwój pozwolił nam na poszerzenie zakresu usług o awaryjne otwieranie aut klientom, którzy zatrzasnęli kluczyki, zablokowali stacyjkę lub zgubili klucze do samochodu. Wykonujemy awaryjne otwieranie samochodów osobowych, awaryjne otwieranie samochodów dostawczych oraz awaryjne otwieranie samochodów ciężarowych.

Obecnie ABC Zabezpieczeń świadczy również specjalistyczne usługi ślusarskie, w tym:
  • wykonanie elektromechanicznych systemów zamknięć,
  • wymiana i montaż zamków antywłamaniowych,
  • montaż kamer,
  • tworzenie systemu monitoringu,
  • wykonywanie systemów klucza Master Key.
Dla osób pragnących zadbać o swoje bezpieczeństwo w domu lub firmie proponujemy wymianę i montaż zamków antywłamaniowych, systemy alarmowe, zabezpieczenia okien oraz drzwi, niezawodny monitoring, sejfy, videofony, kamery CCTV oraz kontrolę dostępu.

Chętnie serwisujemy, naprawiamy i montujemy zamki firmy Gerda, Mottura i Dierra, lecz wykonamy również usługi związane z asortymentem innych producentów.

Zapraszamy.

Marki i specjalizacje

Renomowane pogotowie ślusarskie ABC Zabezpieczeń zachęca do skorzystania z:
  • awaryjnego otwierania samochodów
  • awaryjnego otwierania mieszkań
  • awaryjnego otwierania zamków

Serwisujemy zamki Gerda, Dierre, Mottura oraz innych producentów.

Artykuły

Awaryjne i bezinwazyjne otwieranie samochodów
Awaryjne i bezinwazyjne otwieranie samochodów
Złamany kluczyk w zamku auta? Zatrzaśnięte drzwi samochodowe? A może niedomykający się bagażnik? Takie awarie szybko i bezinwazyjnie usuwają pogotowia zamkowe.

Kontakt

Kontakt Pogotowie zamkowe Gdańsk Awaryjne otwieranie samochodów otwieranie mieszkań naprawa i wymiana zamków

Pogotowie zamkowe Gdańsk Awaryjne otwieranie samochodów otwieranie mieszkań naprawa i wymiana zamków, Gdańsk

Opinie (1)

Opinie o firmie Pogotowie zamkowe Gdańsk Awaryjne otwieranie samochodów otwieranie mieszkań naprawa i wymiana zamków

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Piotr
Piotr
5.0
21.07.2017
Firma ABC Zabezpieczeń z Gdańska ślusarstwo ma w małym paluszku! Różne sytuacje w życiu mi się zdarzały :) i zawsze do współpracy wybierałem tą firmę, nigdy, ale to nigdy się nie zawiodłem! To firma godna polecenia, więc polecam ją wszystkim!