Sprawna wymiana zamków
Sprawna wymiana zamków, Pogotowie zamkowe Bytom Awaryjne otwieranie samochodów otwieranie mieszkań naprawa i wymiana zamków, Bytom

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 6340133269
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Siedziba naszego pogotowia ślusarskiego znajduje się w Bytomiu. Prowadzimy oddział firmy ABC Zabezpieczeń. Specjalizujemy się w montażu i wymianie zamków. Prowadzimy także ich sprzedaż. Kolejnym profilem naszej działalności jest awaryjne otwieranie mieszkań i samochodów. Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży.

Oferta

Klientom w profesjonalny sposób doradzamy i pomagamy wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie, które będzie skuteczne, ale jednocześnie nie narazi ich na zbędne wydatki. Oferujemy najlepsze zabezpieczenia elektroniczne i mechaniczne. Pochodzą one od renomowanych producentów. Zapewniamy więc o ich wysokiej funkcjonalności i trwałości. Dysponujemy szerokim asortymentem wkładek do drzwi oraz zamków. Zakupione produkty dostarczymy, zamontujemy, a w razie potrzeby naprawimy.

Prowadzimy sprzedaż:
  • zamków z zapornicą
  • zamków nawierzchniowych
  • zamków wpuszczanych
  • zamków do drzwi aluminiowych i PCV
  • zamków do drzwi drewnianych
  • zamków do drzwi przeciwpożarowych
  • zamków do drzwi meblowych i skrzynkowych
  • zamków do drzwi hotelowych z wyciszeniem
  • zamków do bram i drzwi przesuwnych
  • zasuw kluczowych
Posiadamy dużą wiedzę z zakresu zamków antywłamaniowych i patentowych. Znamy się też na zamkach zabytkowych i unikatowych. Podejmujemy się wykonawstwa klucza Master-Key oraz elektromechanicznych systemów zamknięć. Założymy też kamery i stworzymy systemy monitoringu.

Dodatkowo w awaryjnych sytuacjach, takich jak zatrzaśnięcie, zgubienie lub zniszczenie kluczyka pomożemy Państwu w otworzeniu pojazdu lub domu. Robimy to nie wyrządzając najmniejszych szkód w mieniu. Wykorzystujemy specjalistyczne narzędzia i umiejętności zdobyte podczas licznych szkoleń i kursów. Działamy całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić świadczenie usług na wysokim poziomie. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny.

Współpracujemy miedzy innymi z hotelami, restauracjami, właścicielami domów jednorodzinnych, mieszkań czy osiedli mieszkaniowych oraz operatorami statków i promów. Zapewniamy atrakcyjne warunki cenowe.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Marki i specjalizacje

Oferujemy produkty firm: Assa-Abloy, BAB, CR, Dierre, EVVA, Gerda, IKON, Keso, KFV, Mottura, Winkhaus, Witex.

Kontakt

Kontakt Pogotowie zamkowe Bytom Awaryjne otwieranie samochodów otwieranie mieszkań naprawa i wymiana zamków

Pogotowie zamkowe Bytom Awaryjne otwieranie samochodów otwieranie mieszkań naprawa i wymiana zamków, Bytom

Opinie (0)

Opinie o firmie Pogotowie zamkowe Bytom Awaryjne otwieranie samochodów otwieranie mieszkań naprawa i wymiana zamków