Awaryjne otwieranie zamków to nasza specjalność
Awaryjne otwieranie zamków to nasza specjalność, Pogotowie Ślusarskie Wrocław 24h Montaż i Wymiana Zamków Otwieranie Zamków Mieszkań i Samochodów, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6340133269
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

ABC Zabezpieczeń jest to nowoczesna i prężnie działająca firma. W branży ślusarstwa oraz systemów zabezpieczeń działamy od ponad dwudziestu lat, zdobywając w tym czasie spore grono zadowolonych Klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Naszą działalność prowadzimy na terenie całego kraju, między innymi jeden z oddziałów mieści się we Wrocławiu. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony: www.elektroniczny-zamek-do-drzwi.pl

Oferta

Awarie zdarzają się cały czas, zazwyczaj w najmniej oczekiwanym momencie. Dlatego, gdy zatrzasną się przed Państwem drzwi do mieszkania, czy też samochodu, warto w takiej sytuacji mieć przy sobie numer do dobrego i zaufanego ślusarza, który szybko zjawi się na miejscu i precyzyjnie wykonana zlecenie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie przez całą dobę.

Zatrudniamy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje, aby spełnić potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz współpracujemy z renomowanymi firmami z branży zabezpieczeń, dzięki czemu nasi Klienci zyskują pewność najwyższej jakości świadczonych usług. Jako profesjonaliści do każdego zlecenia podchodzimy rzetelnie, realizując je sprawnie i solidnie.

Specjalizujemy się w awaryjnym otwieraniu samochodów oraz mieszkań. Pracę wykonujemy bardzo precyzyjnie, nie uszkadzając drzwi. Umiejętności i doświadczenie zatrudnianych pracowników pozwalają nam na otwieranie zamków w drzwiach metalowych, drewnianych, aluminiowych, a nawet w szklanych. Wymieniamy okucia i zamki w drzwiach antywłamaniowych oraz przeciwpożarowych.

Ponadto podejmujemy się montażu zamków głównych oraz dodatkowych we wszystkich typach drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, a także w szafach, skrzyniach i biurkach. Duża wiedza zdobywana przez lata obecności na rynku, umożliwia nam również serwisowanie drzwi antywłamaniowych i przeciwpożarowych najlepszych firm. Dodatkowo prowadzimy sprzedaż najwyższej jakości zamków i zabezpieczeń zarówno mechanicznych, jak i elektronicznych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www naszego pogotowia. Zachęcamy również do kontaktu.

Serdecznie zapraszamy osoby z Wrocławia do skorzystania z naszych usług.

Marki i specjalizacje

Gerda, IKON, Winkhaus, Witex, Keso, KFV, BAB, CR, Dierre, Assa-Abloy, EVVA, Mottura.

Kontakt

Kontakt Pogotowie Ślusarskie Wrocław 24h Montaż i Wymiana Zamków Otwieranie Zamków Mieszkań i Samochodów

Pogotowie Ślusarskie Wrocław 24h Montaż i Wymiana Zamków Otwieranie Zamków Mieszkań i Samochodów, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Pogotowie Ślusarskie Wrocław 24h Montaż i Wymiana Zamków Otwieranie Zamków Mieszkań i Samochodów