Profesjonalne pogotowie zamkowe
Profesjonalne pogotowie zamkowe, Pogotowie Ślusarskie Gdynia 24h Montaż i Wymiana Zamków Otwieranie Zamków Mieszkań i Samochodów, Gdynia

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 6340133269
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Jeden z oddziałów firmy ABC Zabezpieczeń znajduje się w Gdyni. Prowadzimy profesjonalne pogotowie ślusarskie. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem zamków, które także sprzedajemy. Posiadamy prawie dwudziestopięcioletnie doświadczenie, które jest gwarantem świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Zapraszamy również do odwiedzenia strony: www.elektroniczny-zamek-do-drzwi.pl

Oferta

Zapewniamy kompetentną pomoc w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań z zakresu zabezpieczeń elektronicznych i mechanicznych. Zakupią u nas Państwo między innymi najwyższej jakości wkładki do drzwi oraz zamki. Przed montażem przystąpimy do dokładnych pomiarów. Wyposażyliśmy się w niezawodny sprzęt, dzięki któremu możemy zapewnić precyzję i rzetelność. Szczególną uwagę przywiązujemy do terminowości.

Asortyment naszej firmy obejmuje:
  • zasuwy kluczowe
  • zamki do drzwi drewnianych
  • zamki do drzwi aluminiowych i PCV
  • zamki do drzwi hotelowych z wyciszeniem
  • zamki do drzwi przeciwpożarowych
  • zamki do drzwi meblowych i skrzynkowych
  • zamki do bram i drzwi przesuwnych
  • zamki nawierzchniowe
  • zamki z zapornicą
  • zamki wpuszczane
Prowadzimy też sprzedaż zamków antywłamaniowych i patentowych. Posiadamy dużą wiedzę na temat zamków zabytkowych i unikatowych, możemy więc podjąć się ich napraw lub wymiany bez spowodowania uszkodzeń. Produkty pochodzą od znanych marek. Są więc trwałe i bardzo funkcjonalne. Specjalizujemy się także w kluczach Master-Key oraz elektromechanicznych systemach zamknięć, między innymi kluczy, wkładek oraz zamków na karty zbliżeniowe. Zajmujemy się zakładaniem kamer i tworzeniem systemów monitoringu. Ponadto prowadzimy całodobowy serwis zabezpieczeń mechanicznych i elektronicznych. Naprawiamy alarmy, telewizję przemysłową CCTV oraz domofony.

Dodatkowo w awaryjnych sytuacjach, takich jak zatrzaśniecie, uszkodzenie lub zgubienie klucza pogotowie ślusarskie w Gdyni pomoże otworzyć samochód lub mieszkanie. Jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Obszar naszej działalności obejmuje cały kraj. Zapewniamy indywidualne podejście i konkurencyjne ceny.

ABC Zabezpieczeń usługi świadczy dla hoteli, restauracji, domów jednorodzinnych, mieszkań, osiedli mieszkaniowych, a nawet statków i promów. W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego lub do odwiedzenia naszej strony internetowej. Zapraszamy.

Marki i specjalizacje

Gerda, IKON, Keso, Winkhaus, Assa-Abloy, CR, Dierre, EVVA, KFV, BAB, Mottura, Witex.

Kontakt

Kontakt Pogotowie Ślusarskie Gdynia 24h Montaż i Wymiana Zamków Otwieranie Zamków Mieszkań i Samochodów

Pogotowie Ślusarskie Gdynia 24h Montaż i Wymiana Zamków Otwieranie Zamków Mieszkań i Samochodów, Gdynia

Opinie (0)

Opinie o firmie Pogotowie Ślusarskie Gdynia 24h Montaż i Wymiana Zamków Otwieranie Zamków Mieszkań i Samochodów