Montaż i wymiana zamków
Montaż i wymiana zamków, Pogotowie Ślusarskie Chorzów 24h Montaż i Wymiana Zamków Otwieranie Zamków Mieszkań i Samochodów, Chorzów

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 6340133269
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Nasz oddział zlokalizowany jest w Chorzowie, w województwie śląskim. Jesteśmy jednym z wielu punktów wchodzących w skład firmy ABC Zabezpieczeń. Od ponad dwudziestu lat realizujemy zlecenia w dziedzinie ślusarstwa, obsługując zarówno Klientów indywidualnych, jak i podmioty gospodarcze czy instytucje.

Oferta

Podstawowy profil zarządzanej przez nas firmy obejmuje wszechstronne usługi ślusarskie. Oferujemy Państwu kompetentną pomoc naszego całodobowego pogotowia ślusarskiego, w którym prowadzimy codziennie dyżury, również w święta i wolne dni. Pogotowie ślusarskie w Chorzowie zajmuje się przede wszystkim otwieraniem samochodów, interweniowaniem w przypadku zgubienia kluczy, otwieraniem mieszkań oraz problemami związanymi z zatrzaśniętymi drzwiami

Wykonujemy zlecenia w zakresie awaryjnego otwierania samochodów. Jeśli nie możesz otworzyć swojego pojazdu, ponieważ zatrzasnąłeś kluczyki w aucie albo je zgubiłeś, to skontaktuj się z nami, a my szybko przyślemy ekipę techników. Bez jakichkolwiek problemów otworzymy Twój pojazd, dbając o to, by nie uszkodzić zamka. Posiadamy nowoczesne urządzenia pozwalające na sprawną i skuteczną realizację powierzonych nam prac.

Oferujemy:
  • montaż zamków antywłamaniowych,
  • montaż zamków drzwiowych,
  • serwis zamków,
  • naprawa zamków,
  • renowacja zamków zabytkowych,
  • renowacja zamków unikatowych.
Oferujemy Państwu profesjonalny serwis zabezpieczeń mechanicznych i elektronicznych, takich jak drzwi, zamki, kamery, systemy alarmowe oraz kontrolę dostępu. Zajmujemy się sprzedażą drzwi antywłamaniowych i zamków antywłamaniowych od renomowanych wytwórców. Posiadamy bogaty katalog systemów kluczy Master Key, systemów kontroli dostępu, a także zamków hotelowych na kartę i zamków szyfrowych. Dysponujemy wkładkami patentowymi i okuciami budowlanymi.

Priorytetem jest dla nas zadowolenie Klientów z jakości wykonanych przez nas zleceń, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do naszego punktu w Chorzowie!

Marki i specjalizacje

BAB, Dierre, Gerda, IKON, Keso, KFV, Mottura, EVVA, Witex, Winkhaus.

Kontakt

Kontakt Pogotowie Ślusarskie Chorzów 24h Montaż i Wymiana Zamków Otwieranie Zamków Mieszkań i Samochodów

Pogotowie Ślusarskie Chorzów 24h Montaż i Wymiana Zamków Otwieranie Zamków Mieszkań i Samochodów, Chorzów

Opinie (0)

Opinie o firmie Pogotowie Ślusarskie Chorzów 24h Montaż i Wymiana Zamków Otwieranie Zamków Mieszkań i Samochodów