Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5481486561
REGON: 240082420
Branża:

O firmie

Firma Pog-Net funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od 2005 roku. Biuro zlokalizowane jest w Pogwizdowie, na terenie powiatu cieszyńskiego, w województwie śląskim. Osobą decyzyjną jest Józef Lipka.

Oferta

Nasza firma od wielu lat świadczy usługi z zakresu instalacji internetu. Zlecone prace wykonujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Przede wszystkim dbamy o wysoką jakość świadczonych usług. W pracy wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt oraz narzędzia służące do instalacji internetu oraz jego serwisu. Pozwala nam to na szybkie, dokładne oraz terminowe wykonywanie zleceń.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:
  • internet radiowy
  • internet bezprzewodowy
  • internet światłowodowy
Prędkość oferowanego przez nas internetu, w zależności od wybranego przez Państwa pakietu waha się pomiędzy 20, a 100Mb. Ponadto dajemy możliwość połączenia usługi internetu i telewizji.

Dodatkowo wszystkim naszym klientom oferujemy pomoc techniczną, gdyż zdajemy sobie sprawę, że szybkie łącze przy wykonywaniu pracy w domu czy biurze jest obecnie niezbędne. Zatrudniamy pracowników z wieloletnim doświadczeniem oraz wysokimi kwalifikacjami. Chętnie pomogą przy wyborze sprzętu oraz udzielą informacji dotyczących naszej oferty.

Zachęcamy do skorzystania z usług Pog-Net.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Pog-Net Józef Lipka

Pog-Net Józef Lipka, Pogwizdów

Opinie (0)

Opinie o firmie Pog-Net Józef Lipka