Klocki, maty edukacyjne i pojazdy elektryczne
Klocki, maty edukacyjne i pojazdy elektryczne, Podkrzaczek Sklep z artykułami dla dzieci, zabawki Joanna Borkowska- Kot, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 1181431803
REGON: 368275275
Rok założenia:
2017

O firmie

Podkrzaczek jest firmą, która w swoim sklepie internetowym posiada bogaty asortyment zabawek dla dzieci. Właścicielką przedsiębiorstwa jest Joanna Borkowska-Kot. Siedziba zakładu znajduje się w Warszawie.

Oferta

Wyposażenie sklepu to idealne rozwiązanie zarówno dla dzieci bawiących się na zewnątrz, jak i w domu. Przeglądając produkty, mogą Państwo znaleźć różnego rodzaju układanki, klocki, czy gry. Firma wspiera rozwój najmłodszych, dlatego zabawki oferowane przez przedsiębiorstwo nie tylko bawią, ale także uczą. Wybierając produkty do zabawy na świeżym powietrzu, mogą Państwo zakupić elektryczne samochody, hulajnogi lub deskorolki.

Sklep internetowy proponuje Państwu również zakup asortymentu na biwak bądź wycieczkę. Znajdą tu Państwo bujaki, namioty, domki oraz hamaki. Specjalny dział przeznaczony zabawkom wodnym pozwoli Państwa dziecku na mnóstwo zabawy podczas kąpieli. Świetnym uzupełnieniem oferty jest duży wybór kostiumów i przebrań dla dzieci.

Przeglądając asortyment sklepu, mogą Państwo znaleźć w nim również takie produkty jak:
  • gry i zabawy ruchowe,
  • akcesoria do obserwacji owadów,
  • lunety, lornetki i mikroskopy dla dzieci,
  • walizki i łóżeczka turystyczne dla dzieci.
Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej sklepu i skorzystania z bogatej oferty artykułów dziecięcych. W przypadku ewentualnych pytań zapraszamy również do siedziby firmy w Warszawie.

Artykuły

Sklepy internetowe z zabawkami i akcesoriami dla dzieci
Sklepy internetowe z zabawkami i akcesoriami dla dzieci
Poszukując akcesoriów i zabawek dla dzieci, nie trzeba odwiedzać sklepów stacjonarnie. Wystarczy wejść na sprawdzone platformy, które oferują sprzedaż online.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Podkrzaczek Sklep z artykułami dla dzieci, zabawki Joanna Borkowska- Kot

Podkrzaczek Sklep z artykułami dla dzieci, zabawki Joanna Borkowska- Kot, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Podkrzaczek Sklep z artykułami dla dzieci, zabawki Joanna Borkowska- Kot