Materiał Partnera

Miłość grecka w Twoim łóżku – zastosuj odpowiednie gadżety erotyczne!

Miłość grecka w Twoim łóżku – zastosuj odpowiednie gadżety erotyczne!

Miłość grecka to określenie dla stosunku analnego, który jest coraz bardziej popularny wśród par. Jest to bowiem sposób na urozmaicenie łóżkowej nudy, czy też na odkrywanie swojego ciała i rozkoszy, którą może ono dać w kontakcie z ukochaną osobą. Seksuolodzy, psycholodzy, czy też producenci gadżetów erotycznych, zgodnie jednak twierdzą, że zawsze ten rodzaj zabawy powinien być dokładnie przemyślany wraz z partnerem. Ważne jest także odpowiednie przygotowanie fizyczne, chemia pomiędzy kochankami, a także otwartość na nowości.

Zastosuj odpowiednie lubrykanty

Jeśli chcemy z naszym partnerem uprawiać miłość analną, która już od starożytnej Grecji znana była ze swojej niezwykłość zapewnianych doznań, powinniśmy przede wszystkich zakupić odpowiednie lubrykanty. Najlepiej, aby były to żele nawilżające, lub też specjalne lubrykanty silikonowe analne. Warto przy tym pamiętać, że inne z nich powinny zastosować panie, a inne homoseksualni panowie bierni w kontaktach z partnerem. Dlaczego jednak takie środki są bardzo ważne? Przede wszystkim pozwalają one uzyskać odpowiednie nawilżenie i jedwabisty poślizg, a także efekt rozgrzewający, które razem zapewnią bezpieczeństwo zabawy, a także pozwolą na intensyfikację doznań. Istotne przy tym jest to, że mogą one być również wykorzystywane razem z różnymi akcesoriami erotycznymi. Jeśli planujesz zabawę analną w swoim łóżku, wybierz zatem na przykład produkty marki i linii System JO Anal H2O Lubricant Warming, czy też Pjur Man Premium Extreme Glide.

Otwórz się na nowości! Wybierz akcesoria analne

Oprócz różnego rodzaju lubrykantów, wiele par heteroseksualnych, a także homoseksualnych, wybiera do zaspokojenia swoich pragnień rożnego rodzaju akcesoria analne. Mowa między innymi o szklanych sondach analnych, o gruszkach analnych, plugach, korkach, koralikach analnych, tunelach analnych, czy też standardowych wibratorach. Najlepsze sklepy erotyczne oferują tego typu wyroby w różnych kształtach, wielkościach, kolorach, oraz z różnego rodzaju tworzyw, a każdy gadżet może zapewnić inny rodzaj rozkoszy. Warto przy tym wiedzieć, że akcesoria erotyczne zawsze są tworzone z materiałów bezpiecznych dla człowieka – nie podrażniają one skóry, a także nie wywołują alergii u większości osób.

Opanuj wstyd – skorzystaj z usług sprzedaży wysyłkowej

Jeśli marzysz o seksie analnym i wykorzystaniu wraz z partnerem/partnerką różnego rodzaju akcesoriów, ale nie masz odwagi, aby odwiedzić stacjonarnego sklepu erotycznego, wybierz produkty oferowane przez tzw. sex-shopy internetowe. Jednym z najlepszych z nich, jest sklep One2Love, który zapewnia szybkie przesyłki, w taki sposób przekazywane, aby zapewnić Ci maksymalny poziom dyskrecji. Pamiętaj jednak o tym, że dzisiaj wykorzystanie gadżetów erotycznych, seksownej bielizny, czy produktów z działu apteki erotycznej, nie jest już tematem tabu, jak kilkanaście lat temu! Otwórz się zatem na nowe doznania i wybierz coś dla siebie z szerokiej gammy produktów One2Love!

Opracowanie:
Gąsewo Poduchowne, Podgórska 2
tel. 668 108 937
Oceń artykuł (1)
5.0
Komentarze
Dodaj komentarz