Wygodne pokoje dwuosobowe i trzyosobowe
Wygodne pokoje dwuosobowe i trzyosobowe, Pod Kogucikiem Pokoje do wynajęcia s.c. Katarzyna Graczyk, Michał Płaszewski, Krzyżanowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6392019700

O firmie

Pod Kogucikiem to obiekt noclegowy, którego właścicielami są Katarzyna Graczyk oraz Michał Ptaszewski. Nasza siedziba znajduje się w Krzyżanowicach, na terenie województwa śląskiego. Oferujemy wynajem przytulnych i wygodnych pokoi.

Oferta

Stworzyliśmy idealne miejsce do relaksu i dobrej zabawy. Dla naszych gości przygotowaliśmy nowocześnie wyposażone i stylowo urządzone pokoje noclegowe dla 2 i 3 osób. W ośrodku wypoczynkowym czeka na Państwa miła obsługa gotowa w każdej chwili służyć pomocą i dbająca o nieskazitelny porządek w każdym miejscu. Do dyspozycji oddajemy eleganckie łazienki, a także kuchnię, w której można samodzielnie przygotowywać posiłki. Ponadto mogą Państwo korzystać z naszego pięknego ogrodu, w którym znajduje się miejsce na grilla.

Kolejnym aspektem naszej działalności jest organizacja imprez okolicznościowych. Na naszej sali balowej odbywają się:
  • stypy,
  • komunie,
  • przyjęcia urodzinowe,
  • jubileusze,
  • wesela,
  • chrzciny.
Pomieszczenie zostało wyposażone w nowoczesne nagłośnienie. Goście imprez mogą bawić się nie tylko w budynku, ale również na zewnątrz, w ogrodzie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Pod Kogucikiem Pokoje do wynajęcia s.c. Katarzyna Graczyk, Michał Płaszewski

Pod Kogucikiem Pokoje do wynajęcia s.c. Katarzyna Graczyk, Michał Płaszewski, Krzyżanowice

Opinie (0)

Opinie o firmie Pod Kogucikiem Pokoje do wynajęcia s.c. Katarzyna Graczyk, Michał Płaszewski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.