Profesjonalne usługi rachunkowe
Profesjonalne usługi rachunkowe, Plusik. Anna Piekut, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
10:00 - 18:00
Wt.
10:00 - 18:00
Śr.
10:00 - 18:00
Cz.
10:00 - 18:00
Pt.
10:00 - 18:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5251344099
REGON: 017295611
Rok założenia:
2001

O firmie

Siedziba biura rachunkowego Plusik, prowadzonego przez doświadczoną księgową Annę Piekut, znajduje się w Warszawie na Żoliborzu. Funkcjonujemy w branży związanej z księgowością od 2001 roku, gwarantując zawsze wysoki poziom usług.

Oferta

Profilem działalności biura rachunkowego Plusik z Warszawy, jest świadczenie kompleksowych usług księgowych i kadrowo-płacowych oraz profesjonalnego doradztwa. Odpowiemy na każde Państwa pytanie oraz rozwiejemy wątpliwości, dzięki czemu będziecie mogli odpowiednio zająć się sprawami przedsiębiorstwa. Zajmujemy się obsługą księgową firm, fundacji i stowarzyszeń. Współpracujemy także ze spółkami.

Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów oraz rozliczamy firmy będące na ryczałcie, zajmując się bieżącym ewidencjonowaniem wszelkich operacji gospodarczych. Ponadto specjalizujemy się w sporządzaniu deklaracji oraz rozliczeń podatkowych. Przygotowujemy okresowe sprawozdania dla NBP i GUS-u oraz opracowujemy zestawienia finansowe, które pozwalają na lepsze zarządzanie firmą.
Zajmujemy się analizami, które obejmują:
  • sprzedaż,
  • koszty,
  • płynność finansową,
  • nakłady inwestycyjne.
Zapewniamy Państwu również obsługę kadrową: sporządzamy dokumenty dotyczące stosunku pracy i prowadzimy akta osobowe pracowników. Dodatkowo przygotowujemy aktualizacje rejestru badań lekarskich oraz szkoleń bezpieczeństwa i higieny pracy. Działamy kompleksowo, ponieważ zależy nam na maksymalnym odciążeniu klientów i dzięki temu stworzeniu im idealnych warunków do rozwoju.

Zapewniamy Państwu zawsze rzetelne i terminowe usługi oraz indywidualne podejście. Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z usług rachunkowych zapraszamy do współpracy!

Zakres działalności

Doradztwo biznesowe
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Fundacje i Stowarzyszenia
Klienci indywidualni
Spółki akcyjne
Spółki cywilne
Spółki jawne
Spółki komandytowe
Spółki komandytowo-akcyjne
Spółki partnerskie
Spółki z o.o.
Zasięg działalności
Lokalny

Kontakt

Kontakt Plusik. Anna Piekut

Plusik. Anna Piekut, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Plusik. Anna Piekut