Płyty z tworzyw sztucznych przycięte na wymiar
Płyty z tworzyw sztucznych przycięte na wymiar, Plastics Group Sp. z o.o., Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5222652562

O firmie

Siedziba spółki Plastics Group znajduje się w Warszawie, a jeden z jej oddziałów mieści się we Wrocławiu. Firma powstała w 2002 roku i dystrybuuje materiały budowlane, produkcyjne i poligraficzne do klientów z Polski, Litwy, Ukrainy i Kaliningradu. Prowadzi w tym celu centralny magazyn.

Oferta

Plastics Group zaopatruje klientów z takich branż jak budownictwo, reklama, grafika, druk oraz przemysł. Przedsiębiorstwo zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia i to niezależnie od tego czy jest to zlecenie hurtowe, czy też zakup detaliczny. Firma gwarantuje atrakcyjne ceny i duży wybór produktów, w tym tkanin technicznych. Tkaniny powlekane, które znajdują się w ofercie przeznaczone są do osłony rusztowań, produkcji plandek, osłony stanowisk spawalniczych, a także do użytku w gazowni. Poza tkaninami klienci mogą nabyć arkusze z PCV i PET do drukowania oraz folie pęcherzykowe i rozciągliwe stretch do pakowania. Nie jest to wszystko co można zakupić w firmie. Na klientów czekają też tworzywa sztuczne w rodzaju plexi i poliwęglanu litego oraz komorowego. Nadają się do produkcji takich elementów jak:
  • ekrany akustyczne
  • płyty elewacyjne
  • doświetla
  • osłony taśmociągów
  • litry przestrzenne
Do montażu konstrukcji reklamowych i płyt fasadowych potrzebne są specjalne profile aluminiowe, które firma posiada w swojej ofercie. Dysponuje również aluminiowymi profilami meblowymi, profilami burtowymi i profilami do hal namiotowych. Ponadto Plastics Group sprzedaje blachy i taśmy aluminiowe.

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących oferty Plastics Group i świadczonych przez firmę usług można wejść na stronę internetową, zadzwonić albo napisać maila.

Marki i specjalizacje

Firma sprzedaje materiały takich marek jak Plexiglas, Makrolon, Dibond, Albond, Styrisol, Corian, Ondex, Cosmotherm - Cosmotech, Avery Dennison.

Kontakt

Kontakt Plastics Group Sp. z o.o.

Plastics Group Sp. z o.o., Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Plastics Group Sp. z o.o.