Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8790169966
REGON: 005720650
KRS: 0000095575
Rok założenia:
1990

O firmie

Sprzedaż tworzyw sztucznych, Plasticon Poland S.A., Toruń Firma Plasticon Poland istnieje na rynku jako producent zbiorników i silosów. Polski oddział powstał w 1990 roku, a jego siedziba znajduje się w Toruniu. Wyróżniamy się bliską współpracą z klientami i mamy w tym wieloletnie doświadczenie.

Oferta

Firma Plasticon w Toruniu jest wiodącym producentem na rynku polskim i zagranicznym. Oferowane produkty znane są na całym świecie.

Przygotowaliśmy ofertę z zakresu zbiorników. Wykonane są w całości z włókna szklanego lub laminatów. Świadczone przez nas usługi obejmują zarówno projektowanie, jak i produkcję i montaż komponentów. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą zbiorników na wodę i ścieki.

Specjalizujemy się w produkcji systemów rurowych z tworzywa wzmacnianego włóknem szklanym lub laminatów z termoplastycznymi wykładzinami. Tego typu produkty są przeznaczone do użytkowania w wysokich temperaturach i miejscach, które są zagrożone korozją. Świetnie sprawdzą się w przemyśle chemicznym, stoczniowym oraz do oczyszczania i uzdatniania wody. Proponujemy zakup rurociągów wody chłodzącej.

Prowadzimy sprzedaż wyposażenia technologicznego, które obejmuje reaktory i skrubery. Mamy bogaty wybór biofiltrów oraz reaktorów do produkcji biogazu. Oferujemy także zbiorniki ciśnieniowe i chłodnice.

Mamy wiele rozwiązań z zakresu zbiorników poziomych i pionowych z izolacją lub bez niej. Posiadamy produkty, które przeznaczone są do magazynowania chemikaliów lub do przechowywania żywności.

W zakresie akcesoriów do zbiorników proponujemy zastosowanie systemów wykrywania nieszczelności oraz drabin, poręczy czy podestów. Oferujemy izolację i wsporniki stalowe lub z tworzyw sztucznych.

Świadczymy usługi w zakresie profesjonalnego montażu produktów. Przeprowadzamy przeglądy, badając stan techniczny urządzeń. W dodatku oferujemy konserwację profilaktyczną i modernizację instalacji.

Jesteśmy w stanie w pełni dostosować się do wymagań klientów. Mamy wieloletnie doświadczenie, co pozwoliło nam na wypracowanie najwyższej jakości obsługi klienta.

Dysponujemy przenośnymi nawijarkami, dzięki którym możemy świadczyć usługi bezpośrednio w miejscu wskazanym przez klienta.

Kontakt

Kontakt Plasticon Poland S.A.

Plasticon Poland S.A., Toruń

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Plasticon Poland S.A.