Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6443549567
REGON: 383537000
Rok założenia:
2019

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 5 w Sosnowcu" z siedzibą miejscowości Sosnowiec sprawuje opiekę i zajmuje się wychowaniem dzieci całkowicie lub czasowo pozbawionych opieki rodziców. W domach dziecka i ośrodkach opiekuńczych znajdują się dzieci, które trafiły tam po interwencjach policyjnych lub na podstawie postanowień sądów oraz dzieci, które na prośbę rodziców będących w czasowo trudnej sytuacji życiowej potrzebują wsparcia i zapewnienia dobrej opieki.

"Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 5 w Sosnowcu" działa w miejscowości Sosnowiec w województwie śląskim. Dokładny adres placówki, to: 3 Maja 5 lok. 5. Nasz kod pocztowy, to: 41-200 Sosnowiec. "Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 5 w Sosnowcu" widnieje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod następującym Numerem Identyfikacji Podatkowej: 6443549567. Numer REGON, którym się posługujemy, to: 383537000.

Kontakt

Kontakt Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 5 w Sosnowcu

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 5 w Sosnowcu, Sosnowiec

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza Nr 5 w Sosnowcu


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.