Jedzenie z dowozem
Jedzenie z dowozem, Pizzeria Fantastico, Pigża

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8792220631
Rok założenia:
2016
Branża:

O firmie

Pizzeria Fantastico ma siedzibę w mieście Pigża, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Firma została założona w roku 2016 i oferuje usługi cateringowe. Jej właścicielem jest Jacek Piętka. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie dodatkowych pytań - do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji o naszych usługach oraz aktualnych cenach.

Oferta

Jakość naszych dań to wynik bogatego doświadczenia oraz zaangażowania wykwalifikowanej kadry. Stawiamy na potrawy, które są niesamowicie popularne i uwielbiane zarówno przez dzieci i młodzież, jak i dorosłych.

Nasze menu to prawdziwa uczta dla podniebienia, obejmująca między innymi klasyczną pizzę w różnorodnych smakach. Zamówić można u nas pizzę z samym serem, szynką i pieczarkami, kurczakiem, kebabem i nie tylko. Duży wybór sprawia, ze każdy znajdzie u nas coś dla siebie.

Serwujemy również inne dania typu fast-food, takie jak:
  • burgery,
  • kebaby,
  • kapsalony,
  • makarony,
  • frytki.
Można zamówić potrawy na miejscu, na wynos, a także z dowozem pod wskazany adres. Do dowozu obowiązuje dopłata + 5 zł na terenie do 5 km, oraz + 8 zł na terenie do 10 km. Dowóz powyżej 10 km jest możliwy wyłącznie dla zamówień od 60 zł.

Zapraszamy do Pizzerii Fantastico, gdzie każdy kawałek pizzy to eksplozja smaku, a obsługa zawsze dba o Twoje kulinarne doznania!

Artykuły

Co smacznego można zjeść w Pizzerii Fantastico?
Co smacznego można zjeść w Pizzerii Fantastico?
Bogactwo smaków i różnorodność potraw sprawiają, że każda wizyta w tej pizzerii to prawdziwa uczta dla podniebienia. Przeczytaj artykuł i poznaj całe menu!

Wideo

Kontakt

Kontakt Pizzeria Fantastico

Pizzeria Fantastico, Pigża

Opinie (0)

Opinie o firmie Pizzeria Fantastico


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.