Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
06:00 - 22:00
Wt.
06:00 - 22:00
Śr.
06:00 - 22:00
Cz.
06:00 - 22:00
Pt.
06:00 - 22:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7411444647
REGON: 511202892
Rok założenia:
2005

O firmie

Dźwigi i urządzenia dźwigowe, Piotr Rybacki Usługi dźwigowe, Wólka Majdańska Siedziba firmy Rybacki znajduje się w Wólce Majdańskiej, niedaleko Ostródy, w województwie warmińsko-mazurskim. Przedsiębiorstwo, którego właścicielem jest Piotr Rybacki zajmuje się usługami dźwigowymi. Działa w branży od 1999 roku.


Oferta

Przedsiębiorstwo opiera wysoką jakość swoich usług na dwóch czynnikach. Po pierwsze zatrudnia doświadczonych operatorów maszyn, a po drugie inwestuje w sprzęt i jego utrzymanie w należytym stanie technicznym. Dotrzymywanie terminów, precyzja i szeroki zakres wykonywanych prac sprawiają, że firma Rybacki jest ceniona przez klientów z wielu miast na terenie Polski, w tym z Olsztyna, Szczytna, Morąga, Nidzicy, Iławy, Biskupca, Giżycka, Kętrzyna, Ostródy oraz Mrągowa. Szczególnie że ceny za usługi są konkurencyjne.

Czym zajmuje się firma Rybacki z Wólki Majdańskiej?
Firma Rybacki z Wólki Majdańskiej zajmuje się usługami wysokościowymi, które prowadzi za pomocą samojezdnych żurawi i dźwigów. Przedsiębiorstwo dysponuje maszynami podnoszącymi od 25 do 100 ton na wysokość nawet kilkudziesięciu metrów. Maszyny są w pełni sprawne, a ich duża funkcjonalność to wynik doświadczenia producentów w produkcji takich maszyn. Firma ma na stanie dźwigi i żurawie Liebherr, Spierings i Grove.

Jakie konstrukcje montuje firma Rybacki?
Firma Rybacki montuje konstrukcje stalowe i wykonane z betonu. Są to m.in. hale produkcyjnej i magazynowe, kominy, maszty telekomunikacyjne, a także konstrukcje reklamowe, w tym bilbordy i podświetlane litery. Oferta obejmuje również prace przy konstrukcjach inżynieryjnych, np. mostach i wiaduktach oraz:
  • montaż rzeźb,
  • montaż więźb dachowych,
  • montaż suwnic,
  • rozładunek kontenerów,
  • rozładunek maszyn,
  • załadunek maszyn,
  • załadunek kontenerów.
Poza montażem przedsiębiorstwo prowadzi też demontaż różnych budynków i samodzielnie stojących konstrukcji. Nie ma problemu z rozbiórkami hal, masztów, kominów i konstrukcji inżynieryjnych.

Czym, poza usługami dźwigowymi zajmuje się firma Rybacki?
Poza usługami dźwigowymi firma Rybacki prowadzi też prace wysokościowe z użyciem podnośników koszowych. Świetnie nadają się do wykonywania usług budowlanych i remontowych, wycinania drzew i pielęgnacji zieleni oraz usuwania zalegającego śniegu z dachów. Można ich używać zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz wielkopowierzchniowych obiektów.

Firma dysponuje też ciężarówkami z HDS, które przeznaczone są do przewożenia różnych ładunków, w tym materiałów sypkich.

Więcej informacji dotyczących firmy Rybacki znajduje się na stronie internetowej. W sprawie usług dźwigowych można się kontaktować telefonicznie albo mailowo.

Artykuły

Gdzie oprócz budowy obiektów mają zastosowanie samochody z HDS?
Gdzie oprócz budowy obiektów mają zastosowanie samochody z HDS?
Specjalistyczne samochody wyposażone w HDS mogą być używane nie tylko przy budowie domów lub innych obiektów. Sprawdź, gdzie jeszcze się je eksploatuje!
Montaż więźby dachowej – sprawdź, dlaczego warto skorzystać z usług firmy Usługi dźwigowe prowadzonej przez Piotra Rybackiego!
Montaż więźby dachowej – sprawdź, dlaczego warto skorzystać z usług firmy Usługi dźwigowe prowadzonej przez Piotra Rybackiego!
Wykorzystanie dźwigu podczas montażu więźby pozwala skrócić czas realizacji inwestycji. Sprawdź, z jakimi jeszcze informacjami na ten temat warto się zapoznać!
Montaż reklam z podnośnikiem koszowym wynajętym w firmie Usługi dźwigowe Piotra Rybackiego
Montaż reklam z podnośnikiem koszowym wynajętym w firmie Usługi dźwigowe Piotra Rybackiego
Wynajem podnośnika koszowego to usługa świadczona przez firmę Usługi dźwigowe Piotra Rybackiego, która ma zastosowanie przy montażu reklam. Dowiedz się więcej!
W jaki sposób sprawnie i rzetelnie przeprowadzić czyszczenie systemu rynnowego? Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na wynajem podnośnika koszowego!
W jaki sposób sprawnie i rzetelnie przeprowadzić czyszczenie systemu rynnowego? Sprawdź, dlaczego warto zdecydować się na wynajem podnośnika koszowego!
Wynajem podnośnika koszowego to praktyczny sposób na to, aby sprawnie poradzić sobie z czyszczeniem rynien. Sprawdź ofertę usługową najlepszych specjalistów!
Co wyróżnia usługi dźwigowe w firmie Dźwigi Rybacki?
Co wyróżnia usługi dźwigowe w firmie Dźwigi Rybacki?
Szeroki zakres wykonywanych prac dźwigowych nie powinien być czynnikiem decydującym. Ofertę firmy Dźwigi Rybacki cechują również inne ważne atuty. Sprawdź je!
Czym są i jak wykorzystuje się podnośniki koszowe?
Czym są i jak wykorzystuje się podnośniki koszowe?
Podnośniki koszowe w różnych wariantach są niezastąpione podczas realizacji prac wysokościowych. Dowiedz się, co świadczy o ich wszechstronnej użyteczności.
Czy dźwig samojezdny jest potrzebny przy budowie domu jednorodzinnego?
Czy dźwig samojezdny jest potrzebny przy budowie domu jednorodzinnego?
Budowa domu wymaga dużego nakładu pracy. Niemniej jednak realizacja inwestycji może przebiec sprawniej. Dowiedz się, jak mogą pomóc w tym dźwigi samojezdne.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Piotr Rybacki Usługi dźwigowe

Piotr Rybacki Usługi dźwigowe, Wólka Majdańska

Słowa kluczowe

Opinie (26)

Opinie o firmie Piotr Rybacki Usługi dźwigowe


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Artek
Artek
5.0
18.05.2022
Współpracowałem z tą firmą przy budowie wiaduktu. Pracują bezpiecznie i poradzą sobie nawet w trudnych sytuacjach. To prawdziwi fachowcy.
Piotr
Piotr
5.0
20.03.2022
Szybko, precyzyjnie i całkiem tanio. Usługi dźwigowe tej firmy się po prostu opłacają.
Mateusz
Mateusz
5.0
30.01.2022
Dźwig firmy Rybacki przydał się do wodowania jachtu. Tam, gdzie musieliśmy rozładować jacht, nie było slipu, więc to było jedyne wyjście.
Elżbieta
Elżbieta
4.0
23.11.2021
Szybko zamontowali bilbord. Z czystym sumieniem polecam ich usługi dźwigowe.
Olaf
Olaf
4.0
09.09.2021
Używaliśmy ich podnośnika do wycinki drzew. Dzięki temu udało nam się usunąć drzewa z bezpośredniej bliskości sieci energetycznej.
Robert
Robert
5.0
11.07.2021
Z kosza ich podnośnika można wykonywać prace na zewnątrz i wewnątrz obiektów. To duże ułatwienie.
Obserwator
Obserwator
5.0
17.05.2021
Mają nie tylko dźwigi, ale też podnośniki koszowe. Takie maszyny są niezbędne do prac montażowych.
Maciej
Maciej
5.0
20.03.2021
Z dźwigiem od firmy Rybacki sprawnie udało się rozładować maszyny i kontenery na miejscu budowy.
cezar85
cezar85
5.0
21.01.2021
Najlepsi, jeśli chodzi o usługi dźwigowe. Są bardzo pomocni przy budowie masztów i budynków.
Wojtek
Wojtek
5.0
02.11.2020
Usługi dźwigowe oceniam na 5. Polecam firmę Rybacki.
Artur
Artur
5.0
23.09.2020
Zatrudniają doświadczonych operatorów. Widać, z jaką dokładnością wykonują wszystkie prace dźwigowe.
Kuba
Kuba
5.0
02.07.2020
Nie tylko precyzyjnie budują, ale też demontują konstrukcje. Rybacki ma na stanie dźwigi, które mogą przenosić ładunki o masie do 100 ton. Dzięki temu demontaż starego masztu nie był problemem dla operatora dźwigu.
Mr John
Mr John
4.0
12.05.2020
Chciałbym podziękować firmie Rybacki za szybkie zrealizowanie zlecenia. Zależało mi na czasie, bo muszę w tym roku otworzyć centrum ogrodnicze, a przez sytuację z wirusem prace budowlane były opóźnione. Tylko profesjonalizm i zaangażowanie pracowników przedsiębiorstwa sprawiły, że halę sklepu udało się terminowo zmontować.
Filip
Filip
4.0
03.05.2020
Z pomocą dźwigów firmy udało się zamontować nowy komin przy moim zakładzie. Praca nie była łatwa ze względu na trudny dojazd, ale zakończyła się sukcesem. Polecam ich usługi!
Irek
Irek
4.0
17.04.2020
Bardzo dokładni i terminowi. Prace prowadzili na dużej wysokości, ale wszystko przebiegło zgodne z planem. Widać, że mają duże doświadczenie.
Julian
Julian
5.0
02.03.2020
Firma pomogła podczas przeprowadzki mojego przedsiębiorstwa. Swoimi dźwigami przenosili maszyny na lawety, a po dojechaniu na miejsce rozładowywali je. Jestem zadowolony z tego jak sprawnie im poszło.
Artur
Artur
5.0
19.02.2020
Firma udzieliła nam nieocenione pomocy podczas usuwania skutków wypadku. Podnieśli tira i można było udrożnić drogę. Dobrze, że mają dźwig o tak dużym udźwigu.
Grzegorz
Grzegorz
4.0
21.01.2020
Zamontowali więźbę dachową w moim domu. Trzeba było podnieść ciężkie elementy, a ich dźwig nie miał z tym kłopotu. Godzina i całość była na odpowiedniej wysokości.
Kamil
Kamil
5.0
25.12.2019
Mają wiele dźwigów, więc jest z czego wybierać. Mogą dobrać odpowiednią maszynę do postawionego przed nimi zadania. To przekłada się na oszczędności. Sprawdziłem i polecam.
Przemek
Przemek
4.0
03.11.2019
Firma pomogła przy rozbiórce wysokiego masztu. Zagrażał otoczeniu, więc potrzebna była szybka interwencja, a oni mieli akurat dźwig w pobliżu. Dobrze się spisali!
Mirek
Mirek
5.0
28.10.2019
Współpracę oceniam na 5. Szybko przyjechali, wykonali to czego chciałem, a cena nie była wysoka. Moim zdaniem to najlepsza firma dźwigowa w okolicy.
Mariusz
Mariusz
5.0
14.09.2019
Bardzo przydatny podnośnik koszowy. Jest na tyle wysoki, że udało się z niego przyciąć wysokie gałęzie.
Grzegorz
Grzegorz
5.0
24.08.2019
Bez pomocy tej firmy nie dałoby się ustawić mojej ciężarówki na kołach. Bardzo dziękuje za pomoc!
Kuba
Kuba
5.0
27.07.2019
Moja agencja reklamowa regularnie korzysta z pomocy tej firmy. Mają dźwigi o odpowiednim wysięgu, więc montaż reklam na dachu nie stanowi dla nich kłopotu.
Maciej
Maciej
5.0
08.06.2019
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą dźwigową. Pomogli mi podczas budowy domu, a cena nie była wysoka więc ich polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
10.02.2015
Firma Pana Rybackiego stawiała na naszego inwestora stalową halę magazynową o powierzchni 500 metrów kwadratowych. Zlecenie zostało wykonane z użyciem fachowej wiedzy oraz właściwego sprzętu. Firma odpowiedzialna i terminowa.
Zobacz więcej (16)