Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
07:00 - 15:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5291282915
REGON: 011685044
Rok założenia:
1995

Polecane oferty

Zajmujemy się sprzedażą folii bąbelkowej i komórkowej oraz pianki polietylenowej i laminowanej. W n...
Ożarów Mazowiecki, Poznańska 193
Głównym profilem działalności firmy Menbud jest sprzedaż różnego rodzaju artykułów budowlanych. Pos...
Nasza firma prowadzi hurtownię materiałów budowlanych. Staramy się, aby nasz asortyment był zawsze ...
Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż materiałów budowlanych. Posiadamy wieloletnie do...

O firmie

Siedziba naszej firmy znajduje się w Lesznie, niedaleko Warszawy, w województwie mazowieckim. Zajmujemy się handlem oraz licznymi usługami związanymi z inwestycjami budowlanymi. Posiadamy duże doświadczenie zdobywane od polowy lat 90. XX wieku. Klientom zapewniamy duży wybór produktów, szybkie realizowanie zamówień i atrakcyjne ceny.

Oferta

Od początku działalności kładziemy nacisk na wysoką jakość usług. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych pracowników, inwestujemy w nowoczesny sprzęt i sprowadzamy materiały oraz produkty najlepszych firm. Przede wszystkim zajmujemy się sprzedażą materiałów niezbędnych do prowadzenia prac budowlanych i wykończeniowych. Dysponujemy między innymi betonem, bloczkami ceramicznymi, cegłami, zaprawami oraz stalą.

Służymy również dostawą konstrukcji dachowych, środków chemicznych, w tym klejów oraz farb i tynków powstających w naszej mieszalni. Posiadamy także systemy kominowe i wentylacyjne, rynny, rury oraz materiały izolujące przed wilgocią i zimnem. Dodatkowo oferujemy zakup narzędzi ręcznych i elektrycznych, oświetlenia, mocowań oraz elementów wchodzących w skład armatury hydraulicznej i sanitarnej. Zajmujemy się także usługami transportowymi i pracami budowlanymi. W pierwszym przypadku dowozimy ładunki ciężarówkami wyposażonymi w dźwigi hydrauliczne. W drugim przypadku służymy wykonywaniem wykopów fundamentowych, wyburzaniem budynków oraz wznoszeniem różnych obiektów. Kładziemy tynki i ocieplenia, czyścimy zewnętrzne powierzchnie budynków oraz układy bruk. Ponadto montujemy elementy stolarki okiennej i drzwiowej, a także demontujemy i utylizujemy azbest. We wnętrzach układamy glazurę. Ofertę uzupełnia wypożyczalnia sprzętu budowlanego, w tym koparek i ciężarówek.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby lub nawiązania kontaktu telefonicznego. Zachęcamy również do skorzystania z możliwości zakupów internetowych.

Kontakt

Kontakt Piotr PHU. Piotr Jaczyński

Piotr PHU. Piotr Jaczyński, Leszno

Opinie (5)

Opinie o firmie Piotr PHU. Piotr Jaczyński

Średnia ocen

4.4

Opinie użytkowników

Stały klient
Stały klient
5.0
27.04.2019
Szeroki asortyment transport gratis na plac budowy wyceny na życzenie klienta miły i uczynimy personel atrakcyjne ceny szybko i sprawnie rabaty dla wszystkich klientów miejsce godne polecenia.😊
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
25.08.2015
Kupowałem w tej hurtowni kostkę brukową, bez problemu dowieźli mi ją do domu.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
22.02.2015
Oddawałem do tego składu budowlanego azbest, który zaległa u mnie na podwórku. Sam juz nie wiedziałem co z nim zrobić, ale na szczeście znalazłem w okolicy ten skład, który przyjmuje azbest. Mam bardzo dobre wspomnienia z załatwiania wszystkich formalności.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
29.01.2015
Bardzo fajny skład budowlany. Bardzo szeroki asortyment materiałów budowlanych, pracownicy pomocni. Duży plus za dostawę prosto na plac budowy.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
19.01.2015
Kupowałem w hurtowni "Piotr" materiały budowlane i wykończeniowe. Na szczęście nie musiałem martwić się o transport, ponieważ jest możliwość, że zakupiony towar jest przywożony do wybranego przez klienta miejsca. Szybko, sprawnie i komfortowo.