Projektowanie budynków gospodarczych, mieszkalnych i rolniczych
Projektowanie budynków gospodarczych, mieszkalnych i rolniczych, Piotr Jóźwik, Lublin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7122324658
REGON: 430956406
Rok założenia:
2005
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Piotr Jóźwik prowadzi firmę w Lublinie. Ma wieloletnie doświadczenie w projektowaniu budynków i ich otoczenia. Pracował przy wielu budowach, przebudowach i remontach obiektów przemysłowych, mieszkalnych i usługowych.

Oferta

Piotr Jóźwik to specjalista od kompleksowej obsługi inżynierskiej. Na zlecenie osób fizycznych i podmiotów gospodarczych zajmuje się pracami projektowymi, które prowadzą do powstawania projektów budowlanych i wykonawczych. Usługi wykonywane są zawsze precyzyjnie i terminowo, a wśród realizowanych projektów można wyróżnić:
  • projekty kurników,
  • projekty chlewni,
  • projekty obór,
  • projekty domów,
  • projekty magazynów,
  • projekty szklarni,
  • projekty stodół.
Ponadto Piotr Jóźwik projektuje garaże, wiaty, zbiorniki, biurowce, hotele, hale sportowe i wiele innych budynków i konstrukcji wraz z otoczeniem. Poza autorskimi projektami dokonuje adaptacji gotowych projektów. Przygotowuje też plany przebudów, remontów i rozbudów.

Poza projektowaniem inżynier zajmuje się też sporządzaniem kosztorysów, ocenianiem stopnia zaawansowania prac budowlanych i przeglądami okresowymi budynków. Nadzoruje również prace w ramach nadzoru inwestorskiego lub kieruje pracami jak kierownik budowy. Dodatkowo sporządza świadectwa charakterystyki energetycznej.

Więcej informacji o ofercie usług inżynierskich wykonywanych przez Piotra Jóźwika można uzyskać telefonicznie albo e-mailowo.


Kontakt

Kontakt Piotr Jóźwik

Piotr Jóźwik, Lublin

Słowa kluczowe

Opinie (2)

Opinie o firmie Piotr Jóźwik

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
29.08.2014
Firma godna polecenia, usługi budowlane na najwyższym poziomie. Najlepszy kierownik budowy z jakim przyszło nam dotychczas współpracować.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
12.06.2014
Właśnie skończyli u mnie pracę. Skomplikowany budynek gospodarczy wykonali całkiem szybko i widać, że konstrukcja jest naprawdę solidna. Poza tym bardzo przyjemnie się z nimi współpracuje, są mili, kulturalni i di dogadania. Polecam!