Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5262865413
REGON: 140067429
Rok założenia:
2005

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Pink Flamingo s.c. Restauracja" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 5262865413. Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 140067429.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Warszawa w województwie mazowieckim. Przedsiębiorstwo działa na rynku od 2005 roku. Firmę można odwiedzić pod adresem: Lirowa 42. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 02-387 Warszawa. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 52.20282N, 20.96233E. Adres e-mail, na który można wysłać zapytanie dotyczące świadczonych przez firmę usług to: elvis@pinkflamingo.pl. Branża Restauracje amerykańskie to dziedzina, w której firma "Pink Flamingo s.c. Restauracja" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

"Pink Flamingo s.c. Restauracja" serwuje smaczne potrawy zaspokajające oczekiwania gości preferujących dania zarówno mięsne, jak i wegetariańskie oraz świadczy usługi gastronomiczne w zakresie organizacji spotkań rodzinnych, bądź biznesowych. Wysokie umiejętności szefa kuchni oraz profesjonalna obsługa restauracji gwarantuje komfort naszym klientom.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 22 658 00 46 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Pink Flamingo s.c. Restauracja

Pink Flamingo s.c. Restauracja, Warszawa

Opinie (1)

Opinie o firmie Pink Flamingo s.c. Restauracja

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
11.04.2012
Miejsce w stu procentach warte polecenia. Wystrój w prawdziwym amerykańskim stylu znanym z filmów - skórzane czerwone kanapy, ketchup i musztarda na każdym stoliku. Ceny są w miarę przystępne ale porcje jedzenia naprawdę spore. Możliwość zrobienia bezpłatnej rezerwacji. No i oczywiście gwiazda lokalu - bardzo przyjaźnie nastawiony kiciuś który przechadza się dumnie pomiędzy stolikami :D